Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Más huszonéves fiúknak is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más huszonéves fiúknak is bejönnek a középsulis kiscsajok, akiken tornacipő, feszülős cicanadrág vagy csőnadrág van és olyan kis törékenyek, alacsonyak alkatra?

Figyelt kérdés
Én imádom őket. :D <3
2012. nov. 7. 21:35
 1/5 anonim ***** válasza:
hahaha nekem is bejönnek, és én is nekik:D csak egy némelyik olyan hülye:S
2012. nov. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bejönnek
2012. nov. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Menedzser ***** válasza:
47%
B@szásra jók :D vicc az én barátnőm is ilyen mondjuk ő kevésbé törékeny alkat mert karatézik... nem is merem elhagyni még megverne :D vicc. Van akinek jól áll van akinek nem, én még a szövetkabátosokat csipázom (az se zavar hogy eltakar mindent) az a stílus Ahhw (asszonynak is vettünk voltak jók a newyorkerben, szerencsére neki is tetszik a style :D) 18/f
2012. nov. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
81%
aranyosak, jaja, de inkább a 18 felettiek valók már nekünk, zsenge érett felnőtt nők hmmmmm :)
2012. nov. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
68%
nem vagyok még 20, de olvadok a cicanacitól (pontosabban, ha egy remek alakú csajszin simul) ... a cipőt, a melegek nézik(bocs, ez egy régi poén, de ide kellett írnom) a törékenység, pedig alap, hogy bejön... ettől nőies... ahw :D
2012. nov. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!