Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hova menjünk a volt osztállyal?

Hova menjünk a volt osztállyal?

Figyelt kérdés
Ebben az évben ballagtunk általános iskolából. Szeretnénk egy osztálytalálkozót, de nem tudjuk, hogy hol legyen. Tudnátok ötleteket mondani, a lényeg, hogy olyan hely legyen, ahol le tudunk ülni és beszélgethetünk.

2013. szept. 30. 17:39
 1/4 anonim válasza:

Mivel itt a rossz idő valami zárt térbe pl. Kávézó .. Ha sokan mentek foglaljatok asztalt.

Vagy esetleg a volt suliba is lehet szervezni ilyet, egy délután.

Mi is egy kávézó-teázó szerűségben voltunk:)

Esetleg ha valakinek nagy az otthona és nem probléma nála, mi volt o.főnöknél is voltunk.:)

Beszéljetek meg kinek mi a kényelmesebb.

2013. szept. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi az iskolában szoktunk kezdeni, eljön a volt osztályfőnökünk is mindig, beülünk a régi termünkbe, régi képeket nézegetünk. Aztán beülünk valahova, ahol lehet beszélgetni. Ha sokan lesztek, akkor foglaljatok előre asztalt, ha nincs olyan hely, ahol biztos mindig van elég hely.
2013. szept. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
sehova,várjatok még pár évet
2013. szept. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

5 év után szoktak...


Nekem most volt 5 éves ált.isi. oszt.találkozó de én arra nem mentem.

2013. okt. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!