Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Pattanás miatt eltávolodnak a...

Pattanás miatt eltávolodnak a barátok?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben észrevettem hogy mindenki úgy néz rám mit ha leprás lennék...Pattanásos vagyok már jó pár éve, és már nagyon elegem van belőle, hogy mindenhol kinéznek és "undorodnak " tőlem.

Ezért nincs is olyan rengeteg barátnőm , biztos ez is közre játszik benne.(pattanás)


Már voltam bőrgyógyásznál is és felírta a ROACCUTÁNT.Azt mondta az orvos hogy kiszépíti az arcbőrömet.DE és félek bevenni mert nagyon sok mellékhatása van .Pl: leállít a növekedésban, ha majd egyszer lesz gyeremekem akkor az fogyatékos lesz vagy csak 9 ujja lesz meg ilyen rémségeket lehet róla hallani.


Szerintetek mit tegyek ? Maradjak világ életemben pattanásos +csomó heggel az arcomon VAGY szedjem be a ROACCUTÁNT és sép lesz az arcom de esetleg megbetegszem , nem növök többet, és a majd jövőbeli gyermekemnek egészségügyi bajai lesznek stb.

TI MELYIKET VÁLASZTANÁTOK?


Néha felteszek magamnak olyan kérdéseket , hogy miért pont én lettem pattanásos, miért nekem kell vele szenvednem , miért miért miért? ÉS látom hogy az oszt. társaimnak patyolat tiszta az arca, és hát igen sok beszólást ,szívatást elhallgattam már az arcom végett? DE ilyen az élet szokták mondani,de ezt nem lehet sajnos megváltoztatni (evvel én már 5 éve szenvedek) én úgy kelek fel minden reggel hogy bárcsak sima lenne az arcom !!!


....és az a durva hogy ezt más nem tudja átérezni , csak az aki evvel él-szenved-eltűri minden nap az arcára való sértéseket...


Az oszt.társaim már attól idegbajt kapnak ha a szép sima arcukon kijön egy kicsike pattanás, de persze egyből alapozóval eltűntetek...


Szóval most ,hogy ezt már tudjátok TI beszednétek a Roaccutánt vagy nem ?


Előre is köszönöm válaszotokat! 15/lány



2013. okt. 1. 20:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
57%
Uram atyám... ha nem írod oda a korod, kb. 3 éve minuszt saccoltam volna.
2013. okt. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%
olyat amitől megbetegszel, es amitől a leendő gyermekednek baja lehet nem hiszem h az orvosok felírhatnának..vagy egyáltalán gyárthatnának.. bevenném.
2013. okt. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
92%

Én beszedném. Nem hiszem hogy az összes embernek, aki eddig szedte, fogyatékos gyereke született. A mellékhatások nem vonatkoznak mindenkire.

De te döntesz, melyiket választod.

2013. okt. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
54%

Olvasd el az Aspirin mellékhatásait, és azt sem szeded be többet...

Komolyan ilyen buta vagy??

2013. okt. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is nagyon meggyűlt a bajom a pattanásokkal, aztán végül a bőrgyógyász felírta ezt a gyógyszert. Tényleg nagyon erős, és mindenféle mellékhatása van, de ha nagyon durva a helyzet, más nem fog segíteni. Ha belevágsz, akkor számíts arra, hogy az elején még rosszabb lesz, és elég fura dolgokat fog produkálni a szervezeted, pl. vegyél labellot, mert kiszárad tőle a szád. Fontos, hogy járj vérvételre, meg ne ess teherbe mostanában.

Nekem nem csak az arcom volt pattanásos, hanem a mellkasom és a hátam is. Az arcomon néha van pattanás most is, máshol már nincs, így már elvagyok vele.


Remélem segíteni fog!

22f

2013. okt. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Amúgy ne hallgass azokra, akik most lehülyéztek.. (utolsó vagyok) Látszik, hogy még nem volt tapasztalatuk ezzel a gyógyszerrel, vagy a pattanásokkal.
2013. okt. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

nem tudom, szerintem a pattanás nem rondít el senkit. az exem is ilyesmi volt, de én nekem bejött pattanásosan is.


Én pattanásos voltam. Manapság már csak 1-2 van itt ott. Szóval szinte lényegtelen.


Tanácsok, amivel garantáltan javítod a pattanásaidat:

- reggel/este zuhany, de ne sokáig, szappannal most meg magad, leginkább ott ahol pattanásos szoktál lenni.

- moss arcot naponta legalább még 2x

- ne stresszelj, ahogy tudod kerüld. Legfőbb oka annak hogy pattanásos vagy. A stressznek az okozója meg számtalan dolog lehet: önbizalomhiány, megfelelési kényszer, szorongás.


Szereket szedhetsz, nem lesz tőle bajod, de nem hiszem hogy használni fog. Mindenki azt hiszi, kap egy gyógyszert és elmúlnak a pattanásai. A valóság az, hogy 1 hónapig kb. semmi hatása nem lesz, sőt valószínűleg jobban kipattogsz (ez ilyen tisztitókúra a gyógyszer részéről), majd vagy segít csökkenteni (nem eltüntetni mind), vagy nem.


Olyan mellékhatásai nincsenek mint amit te leírtál. Semmi olyan ami számottevő lenne.


Egyél rendesen, kerüld a tejterméket, arra is van aki kipattog. Mármint a folyékony állapotú tejtermékeken.

2013. okt. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Ohh kérlek.. Énis ezt a gyógyszert szedtem és semmi bajom se lett......

Ne aggódj. Nem fog háromlábú tevegyereked születni...

2013. okt. 2. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nem akarlak bántani, de nem a pattanásaid miatt nincsenek barátaid.


Nekem is volt tök pattanásos osztálytársam és mindenki szerette. Értelmes volt, kedves, volt humora és igényes is volt attól, hogy olyan volt a bőre, amilyen.

2013. okt. 2. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Igazából pár éve nekem is olyan ragyás fejem volt, hogy a tükör sírt, ha ránéztem, nem hogy én... Attól függetlenül rengeteg barátom van/volt akkor is. Szerintem nem a pattanások, inkább valami belső probléma az ok. Bár én fiú vagyok, lehet nálam nem számít annyira az arcbőr, mint a lányoknál.
2013. okt. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!