Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek nagyon aggodom a...

Mit tegyek nagyon aggodom a barátnom miatt?

Figyelt kérdés
Nagyon aggodom érte.Mostanában túl van pár dolgon ez az "idoszak" nagyon meg viselte ot.Csupa rossz tortént vele...és kifordult magábol..szerintem így akarja ezt feldolgozni ,de aggodom ,hogy ilyen lesz.Nagyon rossz ot ilyen állapotban látni.Nagyon bunko és rossz kedve van meg elhatározta ,hogy o ilyen lesz nem is tudok már vele szot értenni pedig mindent megprobáltam ,hogy jobb legyen neki..és nagyon bánt ,hogy nem tudok így segítenni rajta..Rossz ,hogy így tudok írni vele ,hogy nem értunk eggyet semmiben stb...Most is rá szeretnék írni,de nem tudom lehet ,hogy rosszabb lenne szerintetek írjak rá most vagy hagyjam otet egy picit le nyugodni stb...? és ez nála csak átmeneti állapot ,hogy ilyen így probálja fel dolgozni ,ami tortént vele?

2013. okt. 2. 17:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem tisztázd vele hogy ne rajtad töltse ki a haragját.
2013. okt. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nem csak velem ilyen mindenkivel :/ olyanokat ír ,hogy kár volt meg szuletnie utálja magát stb.. :/ probálok segítenni rajta amiben tudok ,de így már senki sem tud mit csinálni vele nem gondolja komolyan látni rajta ,de akkor is nagyon aggodom érte..és ha nem lakánk messze egymástol jobban tudnék rajta segítenni..imátkozok ,hogy ez csak egy át meneti állapot legyen ,ami segítségével mindent feldolgoz...ezért nem tudom ,hogy most írjak rá vagy hagyjam lenyugodni stb..
2013. okt. 2. 17:43
 3/3 Varga Zord válasza:

Javaslom, hogy kérj tőle valami segítséget te magad. Ha az ember olyan rossz állapotba kerül mint a barátod, akkor haszontalannak érzi magát. Ha újra hasznossá válik, akkor jobban lesz.

Türelem és sok kitartás kell hozzá. Próbáld azokat a dolgokat megerősíteni nála, ami jó és szinte figyelmen kívül hagyni azt ami rossz.

Minden ember figyelmet akar kapni és hozzájárulást akar adni.

Ha akkor kap figyelmet amikor rossz dolgokat tesz, akkor továbbra is rossz dolgokat fog csinálni.

Ha úgy érzi, hogy nem tud hozzájárulni semmihez, akkor haszontalannak érzi magát és rosszabbodni fog.

Összefoglalva: kérj tőle te segítséget és csak akkor foglalkozz vele, ha jó dolgokat tesz, de még így is sok türelmet igényel.

Sok sikert!

2015. okt. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!