Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Rendbe fog jonni? Ugye ehhez...

Rendbe fog jonni? Ugye ehhez nagyon sok ido kell?

Figyelt kérdés
Nem tudom mit tehetnek.:( A legjobb baratnom, szinte mar testverem megy lefele a lejton. 2 eve meghaltak a szulei balesetben, ra fel evre megcsalta a volegenye. O most 24 eves, meg 2 ev es vegez egy nagyon szinvonalas szakon. Ezzel nincs is baj, sot szinte mar munkamanias lett, ez viszont baj. Teljesen kifordult onmagabol. Ugy kepzeljetek el, hogy adott egy lany, aki gyonyoru. Tenyleg siman lehetne katalogus modell, a teste csodaszep es az arca is elbuvolo. Ha nem lenne a baratnom tuti irigykednek ra. A fentebb emlitett tragediak elott viszont folyton csak azzal az egy fiuval volt, sosem volt az a pasizos tipus. Mindenkivel kedves es megerto volt, sokszor mar tulzottan is. Most viszont senkihez sincs turelme. Total flegma lett. Eddig mindig csaladot szeretett volna, most azt mondja sose szeretne gyereket, de meg ferjet se. Az elmult 1 evben volt mar vagy 3 baratja, 1 eve viszont egy tole sokkal idosebb nos ferfival van, aki raadasul meg a fonoke is. En feltem ot, mert ha ezt a felesege megtudja, vagy barki a cegtol, ahol egyetem mellett dolgozik, ot tuti szetszedik. Meg csaladja sincs, aki melleallna, csak en. Azt mondja ez a ferfi tobb odafigyelest ad neki, mint az exvolegenye, es hogy most jo neki, a jovore meg nem gondol. Ha nem ismertem volna elotte is, el se hinnem, hogy ez az ember ugyanaz, mint aki korabban. Az izlese is megvaltozott, teljesen mas ruhakat hord. Hogy segithetnek neki? Az jo, hogy most mar jobban odafigyel arra, hogy neki mi a jo. Csak az a baj, hogy szerintem nem jol meri fel. Elotte szerintem kicsit elnyomta onmagat. Ebbol viszont oltari botrany lesz. Es tudom, hogy o fogja megszivni. :S Kigyogyul ebbol, vagy mar ilyen lesz? Ismer valaki hasonlo atalakulason atment embereket?
2013. okt. 6. 10:44
 1/3 A kérdező kommentje:
A testi adottsagait azert irtam le, mert a batyam szerint most jott ra, hogy jo no. Szerintem meg depresszios. Vagy en aggodom tul?
2013. okt. 6. 10:48
 2/3 anonim ***** válasza:
Mintha az én életemet írtad volna le.Nemrég veszítettem el mindenemet.A szüleimet,és most azt az embert is,akit a legjobban szerettem a világon.Én is megindultam a lejtőn.A tükörbe nézek,és fogalmam nincs,ki az,aki vissza néz rám.Azt viszont tudom,hogy ebből a gödörből nekem kell egyedül kimásznom.Más adhat tanácsot,akarhat segíteni,de addig nem fog tudni,míg én nem akarok magamon.
2013. okt. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Azt mondják, ha valami súlyos trauma ér, változtass az életeden. Ő megtette. Nincs ebben semmi rossz. Én is voltam padlón, amikor mindenemet elveszítettem. Vidékre költöztem, és ott kezdtem újra.
2013. okt. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!