Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek hogy ne veszítsem...

Mit tegyek hogy ne veszítsem el a barátságom vele?

Figyelt kérdés

Van a 15 éves fiu barátom akivel már sok ideje vagyunk barátok már kis korunk óta és az utóbbi 2 évben megkeresett azzal hogy szeretne lányosabb lenni és nekem szívességeket tesz azért hogy én e téren foglalkozzak vele :/

A jó múltkor már kiszedtem a szemöldökét és le is gyantáztattam ahogy kérte és hát most meg már lányos holmiba is akarna öltözni de senkinek nem akarja ezt elmondani és hát nekem ezt elég nehéz megtartani mivel sokat jár hozzánk és mindenki azt hiszi hogy járunk meg ijesmi...

El vagyok igaz azzal hogy megteszem ezeket neki de azért kicsit aggaszt a dolog hogy fiú és ezt akarja :S


2013. okt. 9. 03:55
 1/2 anonim válasza:
Ezt értsük,úgy,hogy meleg? Örülj neki sokan szeretnének egy ilyen barátságot ahol nem kell attól félni,hogy az egyik.fél beleesik a másikba...Ha pedig zavar akkor nem fogadod el öt. És akkor nem vagy igazi barátja ..
2013. okt. 9. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nem zavar a egész de Az furcsálom benne hogy ahhoz képest még barátnője is van :S

Amien dolgokra megkér :S

2013. okt. 9. 10:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!