Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes belém a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes belém a legjobb barátom. Mit csináljak hogy ne veszítsem el?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy pontosan 8 hónapja ismerem őt közelebbről, tehát mint barát.. eleinte csak olyan "ismerősök" voltunk. Tényleg.. nála kedvesebb, rendesebb, aranyosabb sráccal még nem találkoztam, még a szüleim is teljesen odavoltak érte, hogy hű meg ha, micsoda rendes gyerek. Pár hónapja mondogatta, hogy tetszek neki, állandóan dicsér, egy rossz szót nem mondott rám soha. :) Aztán.. körülbelül egy hete.. nagyon váratlanul ért, de tényleg.. megcsókolt. Azóta nem igazán tudtam ezt elfelejteni, mert mégis csak a legjobb barátomról volt szó. Majd miután ez megtörtént, (természetesen egy idő után feleszméltem, és eltoltam magamtól) annyit mondott: "Bocs..de ezt már túl régóta szerettem volna. Sajnálom." Eléggé megváltozott azóta a viszonyunk, állandó veszekedés, aminek persze a tárgya, hogy ő nem tud csak egy barát lenni, ő ennél többet szeretne. Elhiszem mennyire rendes, meg tényleg.. minden stimmel vele kapcsolatban, de én egy ilyen jó barátságot nem szeretnék elrontani, ha esetleg nem jól alakul a dolog, és ő ezt nem érti meg.

Nem kérek olyan válaszokat, hogy "csak meg akar dugni ,azt csá".. (igen, vannak ilyen hülye válaszolók is) mert ha csak ezt akarná, nem várt volna majdnem egy évig..stb.

.....

Mit csináljak, hogy ne bántsam meg, és barátok maradjunk?


2013. szept. 26. 16:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Te magad tudod, hogy min problémázol? Kötve hiszem.
2013. szept. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen. Azon, hogy ne veszítsem el..
2013. szept. 26. 16:59
 3/11 anonim ***** válasza:
El fogod és jobban is jár a srác. Ne kínozd!
2013. szept. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ne kínzom.. de fontos nekem. :(
2013. szept. 26. 17:02
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha fontos lenne és valóban "minden stimmel vele kapcsolatban", akkor meg kellene próbálni. Ez csak kifogás.
2013. szept. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Mi közöd Tőle ***** válasza:

Mond meg neki az igazságot. Lelki szemetesládának tökéletes, de ágyba semmiképpen se mennél vele. Hidd el, sokkal jobban esik neki majd (legalábbis később hálás lesz neked, ha akkor nagyon fáj is majd neki), hogy felnyitottad a szemét, nem pedig ilyen nyálas hülyeségekkel szédíted szegényt, hogy "nem akarod elveszíteni, mint barátot".


Manapság ki veszi be ezt a dumát? :)

2013. szept. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Figyelj. Ez nem "duma." Ezt tényleg így is gondolom!
2013. szept. 26. 17:05
 8/11 anonim ***** válasza:
Figyelj hasonló cipőben evezek,én is beleszerettem egy lányba annyi hogy én nem csókoltam meg csak bevalottam neki,de azóta hogy visszautasított minden megváltozott. Ha egyszer 2 fél között az egyik fél részéről voltak érzelmek ott mindig is lesznek. Dönts ahogy jónak látod de sztem hagyd ezt a barátságot,és emlékezz a jó pillanatokra.
2013. szept. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:) :/
2013. szept. 26. 17:07
 10/11 anonim ***** válasza:
dugj vele :D
2013. szept. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!