Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Idegesit, mit tegyek?

Idegesit, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Furán érzem magam. Összevesztem egy barátommal, akit fontosnak tartok. De valamiért elég idegesítővé vált a szememben, mert utálom ha hanyagolnak. Bár voltam úgy már emberekkel, hogy sokáig jól kijöttünk, de ilyenkor fárasztónak érzem magam. és megutálom az illetőt, ha hanyagol, és bár én is utálatosnak tartom, de legszivesebben kivesézném, hogy "most mibaja", mert ilyenkor nem tudom elképzelni, és kétségbe ejt az az érzés, hogy bármit tennék vagy mondanék, nem mennék vele semmire.

Fura érzés, amikor engem untat valaki, és olyankor én vagyok az undok, máskor meg nem tudom elhinni, hogy hogy lehet egy barátom olyan.


2013. okt. 9. 13:26
 1/1 anonim válasza:

Figyelj.

Én ma döntöttem úgy,hogy én ezt nem bírom tovább,jó az igaz,hogy az én problémám nem ugyanaz mint a tied.Az én legjobb barátom ,,kisajátított" nem bírja sőt iritálja,hogyha én s régi legjobb -//- beszélek akit ő utál és megmondtam,hogyha ennyire zavarja akkor inkább ne is legyünk barátok.remél segítek

2013. okt. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!