Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Valami Pesti rockot hallgató...

Valami Pesti rockot hallgató / rocker van itt véletlenül, aki most 9. -es? Többi lent

Figyelt kérdés
Rászeretnék venni valakit hogy jöjjön az osztályomba vagy én had mehessek át hozzá, tudom hülyén hangzik de az osztályomban nagyon kinéznek mert rocker vagyok és kissé egyedül érzem magam, jó lenne egy "rokonlélek" osztálytárs :/ Most vagyok 9.-es
2013. okt. 12. 16:56
 1/5 anonim válasza:
Én szándékosan vagyok itt, nem véletlenül. Mondjuk nem is vagyok kilencedikes.
2013. okt. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de humoros sem
2013. okt. 12. 17:10
 3/5 anonim ***** válasza:

Én 11.es vagyok és Szentesre járok.

A RAP és a HARDCORE METAL, DEATHCORE stb a kedvencem :D

Az osztályomba csak diszkópatkányok járnak, én is egyedul érzem magam

16/f

2013. okt. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
én 9.-es vagyok győri egyetlen rockerlány az osztályban és teljesen elfogadnak, a fiúk közül is egy rocker van, de nem lógunk egymáson és nem is nagyon beszélünk, mert mosolygunk és ugyanúgy hülyülünk és beszélgetünk másokkal.
2013. okt. 13. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én 9.-es vagyok, Pestre járok suliba, és nem érzem egyedül magam, van egy rocker srác az osztályban, (én is az vagyok csak lány) és senkit se zavar hogy ki mit hallgat, nem néznek ki emiatt senkit sem,
2013. okt. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!