Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Most akkor kit szeretek? A...

Most akkor kit szeretek? A barátomat vagy egy másik pasit?

Figyelt kérdés

A barátommal több,mint egy éve vagyok együtt. Nagyon szépen indult minden,de a családok szinte mindent tiltottak. Kettesbe nem is lehettünk (mái napig sem)itt most nem a sexre gondolok hanem pl. egy filmezésre stb. én 16 vagyok a barátom 20 éves. nyáron már nagyon sokat vitáztunk mindketten hibásak voltunk.. rengetegszer szakítottunk. nyár végére jóba lettem a barátom egyik osztálytársával. az o.társa szerelmet vallott és ez nekem tetszett. ő foglalkozott velem,bókolt. szakítottunk a barátommal,de ilyen se veled se nélküled volt. addig a másik fiúval voltam szinte állandóan. aztán elkezdett hiányozni a barátom. a másik fiú azt mondta,hogy csak a pénze miatt vagyok vele (?? pedig soha nem vett nekem semmit) ezt ő egyszer letagadta egyszer meg bevallotta. a barátommal egy hete megint együtt vagyunk. persze hiányzik a másik fiú,de már kezd a kapcsolatom a barátommal rendbe jönni. ma a másik fiú rám írt és megint kezdi a hülyeségeit. legszívesebben mindkettővel lennék,de ez nem lehet. sajnos.


Szerintetek most mit tegyek? Felejtsem el a másik fiút ne is írjak neki vissza és próbáljak csak a barátomra koncentrálni? Mi lesz ha nem tudok újra beleszeretni a barátomba és csak a másik fiún jár majd az eszem?


Most teljesen felkavart,hogy rámírt...

16/l



2013. okt. 12. 20:56
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem vagy ezzel egyedül, sokan kerülnek ilyen helyzetbe. Az a tisztességes, ha eldöntöd, kivel vagy, és a másikkal közlöd, hogy kapcsolatban vagy, tehát olyasmire ne számítson. Ha az illető csábít is, akkor tartsd magad távol tőle.


Az meg, hogy ki mellett dönts, nehéz kérdés. A régi barátodat jobban ismered, tudod, mi tetszik benne neked, és ismered a hibái egy részét is. Az új fiúnak valószínűleg még kevésbé látod a hibáit - azoknak a megismeréséhez idő kell. Ezt tartsd észben, mikor mérlegeled, kit választasz.


Bizony, aki már házasságban él, azzal is előfordul ilyen: a párjával már rég együtt vannak, kicsit unják is egymást. És akkor jön egy új ember, akiben csak a jót látod, a hibáit nem, plusz az údonság varázsa is lök a dolgon. Könnyű elcsábulni, de észben kell tartani, hogy neki is vannak hibái, messze nem biztos, hogy jobb, mint a jelenlegi férj/feleség.

2013. okt. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Dobj fel egy érmét,a fej legyen a fiúd,az írás a másik,így meglátszik kinek szurkolsz. Mást erre nem tudok írni.
2013. okt. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Angelik@ ***** válasza:

Miért szerinted nem az lenne a helyes, hogy ha kaptál egy második esélyt, akkor csak a barátodra koncentrálsz? Vagy még esetleg van több jó barátja aki szóba jöhet egy kissebb "szünet" erejéig? Ez elég buta kérdés volt. Most vagy fax cibáló vagy, vagy egy lány akinek adottak a lehetőségek, csak nem tud vele élni másodjára sem?!

Remélhetőleg helyesen döntesz.:)

2013. okt. 14. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szűz vagyok akármennyire is hihetetlen kedves utolsó. A barátom mellett döntöttem,remélem helyesen :)
2013. okt. 14. 19:53
 5/6 Angelik@ ***** válasza:

Kívánom hogy maradjatok együtt és találd meg vele a boldogságod...

Elhiszem és nagyon helyes! Olyan ritkán hallani már ilyet..:/

2013. okt. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát igen,de a kérdésbe is leírtam az okát. Persze jó lenne már,de ha nem akkor nem.. Majd egyszer..soká,ha addig együtt maradunk :) Most már annyira nem is veszekszünk és jól megvagyunk,remélem ez így is marad :)
2013. okt. 15. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!