Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek ez nem bunkósság?

Szerintetek ez nem bunkósság?

Figyelt kérdés
Jöttem épp haza suliból, leszálltam a buszról és elkezdtem facebook-ozni, beszéltem barátnőmmel és kérdeztem hogy felhívhatom? ( elakartam neki mondani hogy beszéltem azzal a sráccal aki tetszik ) és mondja hogy hát ő most tv-zik.. kb 1 óra múlva vége és akkor felhívhatom, nekem ez tökre rosszul is esett, és még ő mondja hogy sértődjek be akkor, hát nagyon rendes tényleg.. szerintetek is bunkó volt?

2013. okt. 17. 20:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Mivel? Azzal, hogy egy óra múlvára kért visszahívást mert nézett valamit?


Tényleg. Statáriumot neki és akasztófát.

2013. okt. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Miért? Nem élet-halál kérdés volt, nem is sürgős, akkor hadd nézze már meg a műsort, amit akar! Lehet, hogy olyan műsor volt, amit nem ismételnek sűrűn.
2013. okt. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ebben az életkorban még ezt látod bunkóságnak, várd meg mit kapsz majd kb 10 év múlva az emberektől.
2013. okt. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én utálom, mikor épp akkor hívnak, mikor TV-ből nézek valamit, nem DVD-n, amit megállíthatok.
2013. okt. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem. Viszont most sem sikerült jobban megkedvelnem a fészbúktársadalmat.
2013. okt. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem volt bunkó szerintem se, éppen a tv-t akarta nézni nem telefonálni.
2013. okt. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem volt bunkó,hanem te vagy egy kicsit furcsa.Más dolga volt.Mindenki maga rendelkezik a maga idejével és ha TV-ni akar akkor azt.Megkérdezted felhívhatod-e,erre ő szépen megmondta mikor ér rá telefonozni.Ennyi.
2013. okt. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
nem bunkó sőt.. gondolta h a beszélgetés veled nem kétpercig fog tartani.. így megnézi a műsorát.. ne légy ilyen sértődős :D
2013. okt. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Elég hamar megsértődsz!
2013. okt. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

#4: valóban, a tévé nem DVD, amit megállíthat meg visszatekerhet (bár ez IPTV-nél már épp hogy nem igaz), de facebookon irogatni volt ideje? Akkor biztos nagyon lekötötte az a tévéműsor.


Én azt mondom, hogy igen, ez így kicsit bántó. Nem azt modnom, hogy most akkor ettől vége lesz egy barátságnak, de ha látja, hogy rosszul esik a másiknak, még akkor neki áll feljebb? Egy "bocsi, de most nagyon szeretném megnézni ezt a filmet, nem haragszol meg, ha inkább visszahívlak egy óra múlva?" sokkal kevésbé jött volna ki rosszul, mint ez az arrogáns öntelt stílus.

2013. okt. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!