Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Szerintetek bunkósság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szerintetek bunkósság így közölni, hogy tetszik?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki nagyon tetszik nekem. Jóban vagyok a legjobb barátnőjével aki szerint én is tetszem neki. A barátnője miután tőlem megtudta, hogy tetszik írt neki egy sms-t , hogy tetszik nekem. Ő azt válaszolta, hogy nem hiszi el?

Bunkóság lenne egy, olyan sms-el közölni, hogy tetszik, hogy " xy-nak igaza van, tényleg nagyon szép vagy és tetszel" ?


Köszi a segítséget.


2011. ápr. 11. 22:03
 1/7 anonim ***** válasza:
loooooooooser
2011. ápr. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
e bunkóság de ennyire nem vagy tökös hogy odamenj és a szemébe mondd?
2011. ápr. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nem bunkóság*
2011. ápr. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
és ha pozitív visszajelzést kapsz smsben, akkor utána az smsbarátnőd lesz?
2011. ápr. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
lehet...
2011. ápr. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Inkább mondd neki azt, hogy "Teccő genya, kő kóla?"

Na ez igazán bunkóság! Így kell azt csinálni!


Amit te akarsz az nem bunkóság. Hol van az attól.


Pedro

2011. ápr. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Hivd fére és smárold le az mindig beválik és nemkel anyit beszélnedsem akkor tudja hogy már jártok.
2011. ápr. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!