Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek is hagyam a fr*ncba?

Szerintetek is hagyam a fr*ncba?

Figyelt kérdés

Szóval volt egy nagyon jó barátnőm, de most nagyon flegma lett velem, senki mással nem az...

Tavaly mindent együtt csináltunk, most meg nem hajlandó eljönni sehova...Mindig együtt mentünk haza, most meg direkt előre siet, hogy még véleztlenül se együtt menjünk.

Ma is az osztályban megölelt egy csomó mindenkit, csak engem nem...

Nem tudom, hogy megbántottam-e vagy sem, de hogyha megkérdezem tőle, akkor azt mondja, hogy nincs semmi baj...

Anyának is elmondtam ezt az egészet, ő az mondta, lépjek túl ezen .Nem tudom lehet, hogy ez lenne a legjobb, de azért egy ilyen barátságot nem lehet egyik percről a másikra elfelejteni :S


Ti mit tennétek a helyembe? Túllépnétek?



2013. okt. 18. 15:18
 1/7 anonim ***** válasza:
52%
Szaladhatsz is még egy darabig utána, majd megunod.
2013. okt. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
57%

"Hagyam"?

Az mi???

2013. okt. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Érdekes velem is majdnem ezt történt. De én másokkal barátkoztam utána. Egyébként is, ha igaz barátod lett volna most nem viselkedni így. Fel a fejjel! :)
2013. okt. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Valami baja csak van veled. Hát ha nem is mondja el, hagyd a fenébe. Más barátnőd azért van, ugye?
2013. okt. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Persze vannak más barátaim is, de azért nagyon hiányzik... :/
2013. okt. 21. 18:32
 6/7 anonim ***** válasza:
Elhiszem, de mi mást tehetnél, ha nem szeretné megbeszélni? :/
2013. okt. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Igen, az ilyet hagyni kell a pics@ba hidd el!!

Nekem is van egy ilyen nagyon kedves barartnom, de mar kezd hidegen hagyni mit csinal es kivel es mit tikolozik. Ha nem mondja a szemembe lelkem rajta, ha baja van velem az az o baja nem az enyem :).

Annyi az egesz hogy ido kell neki, fokepp mig hozzaszoksz hogy mar nem eredkled.

2013. okt. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!