Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most nem jár senkivel de mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most nem jár senkivel de mit csináljak hagyam békén vagy probálkozak még vagy mit tegyek? Atol mert nem érdeklödik rolam tol még érezhet irántam vaalmit vagy valami?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki nagyon tetszik,Neki is tetszem de nem értem hogy milyért nem járunk.nyári szünetben egyszer smároltunk azóta nem és egy suliba járunk.Voltam buliba ahova ő is jár bulizni,látam hogy smárol egy csajal ami nagyon rosszul eset mert direkt miatt a mentem ell.Aztán táncoltunk és oda jöt és leakart smárolni de elöte 10-perce látam hogy smárol egy csajal.igy nem engedtem neki. Párszor beszélgetünk de csak akkor ha én irok rá ő nem ir rám. Nem TUDJA ELDÖNTENI MIT AKAR MERT NEM CSAK ÉN TETSZEK NEKI.
2013. okt. 16. 19:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Üldözd még, hátha kihasznál párszor.
2013. okt. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Elõször is nagyon gyorsan felejtsd el a srácot mert ez a trófeákat gyüjti csak!!Kihasznál és játékszerként kezel. Másodszor:ne haragudj de hányas vagy/voltál nyelvtanból?:o
2013. okt. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!