Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nem tudok feloldódni a...

Miért nem tudok feloldódni a barátaim előtt?

Figyelt kérdés

Mosst 11.-es vagyok és már 3éve benne vagyok egy "csapatban" ahol és és rajtam kívül három barátnőm vagyunk. Együtt szoktunk lenni. Az a baj,hogy nem merek feloldódni előttük,nem merek megszólalni nem merek "semmit" csinálni.

De miért nem tudom elengedni magam 3év után,ha velük vagyok?


2013. okt. 19. 18:29
 1/4 anonim ***** válasza:

hát az jó kérdés

lehet hogy félénk vagy

lehet hogy többiek annyit beszélnek hárman hogy nem tudsz megszólalni

igy kivülről ezt nehéz megmondani

2013. okt. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

megfelelési kényszer? betegesen félsz attól, hogy rossz véleménnyel lesznek rólad az emberek?

igazából az önmagában rossz véleményt szül, ha túlzottan visszahúzódó vagy.

viszont ha 3 éve a barátaid, akkor biztos megértőek.

2013. okt. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Segítek ha tudok válasza:
Ilyen a személyiséged és kész! Ha tényleg a barátaid, akkor így is szeretnek. Ha pedig szeretnél feloldódni, akkor lehet, hogy sokkal többet kell várnod: én csak ált. isk. 5-ben jutottam el odáig, hogy mással is beszéljek legszemélyesebb barátaimon kívül pár szónál többet.
2013. okt. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az igaz,hogy ketten közölük állandóan beszélnek és sokszor olyanról amihez én nem nagyon tudok hozzászólni. Plusz szeretném,ha jó fejnek tartanának. A családban unokatestvérem és nagybátyám azok akiket nagyon sokan szeretnek,sok ismerősük van,mert mindenkivel el tudnak beszélgetni és szeretnék én is ilyen lenni. De sokszor nem jut semmi eszembe,hogy mit kellene mondani vagy ilyesmi.
2013. okt. 20. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!