Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nincsenek barátaim...

Dreamgirl21 kérdése:

Miért nincsenek barátaim ennyi évesen?

Figyelt kérdés
21/L vagyok, Bp lakom és igen be kell vallanom egyedül vagyok pedig én próbálkozom de sajnos nem sikerül, régebbi barátaim elfejtettek ha valaki ugy érzi ugyan ebbe a cipőbe van nyugodtan írjon
2013. okt. 22. 12:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szia! én 23/L vagyok, és mondhatom, igazán nekem sincsenek barátaim. Én is sokmindent megpróbáltam már, voltak is barátaim, de mind csak kihasznált. Jelenleg egy barátnőm van aki messze lakik tőlem, elég ritkán beszélünk, de vele jóban vagyok. Valamint a legjobb barátom a szerelmem, egyedül ő bír megmaradni mellettem... BIztos veled sincs baj, de én sem értem ezt, miért "nem kellek" senkinek :((
2013. okt. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
20%

Nem tudtok ismerkedni az a ti bajotok,,,

Semmi más nem kell csak egy közös hang egy közös téma.

2013. okt. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nekem sincsenek. Így 20 felett már nem is lehet találni, csak haverokat. Az igaz barátságok gyerekkorban alakulnak ki... Ha van kedved beszélgetni, írj.
2013. okt. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Első kommentelő vagyok. Érdekes, jelenleg is tartom a kapcsolatot néhány emberrel, előtte egyetemre jártam, ott is sokmindenkivel el tudtam beszélgetni, de valahogy ennél többet nem kívántak tőlem! Pedig nyitott vagyok, általános óta még magabiztosabb is, jobban jár a szám, jobban ki merem mondani a véleményem, segítőkész vagyok, és ezt ki is használják. Egyetemen volt két barátnőm akikkel elég sokat voltam együtt, és mégis most egyikkel sem tartom a kapcsolatot, mert valahogy mindegyik mintha irigyelte volna, hogy egyedül nekem lett pasim, szóval mentek a furkálások, stb. Helyi barátnőm pedig majdnem egy éve nem keres annak ellenére, hogy ide járt gyakorlatra pár méterre, egyszer fel nem hívott volna, amikor írtam neki facebookon (akkor is a szakdolgozatában segítettem) még csak annyit sem írt vissza, hogy köszi.

Nem tudnék ismerkedni? Képzeld az megy, viszont ismeretségből barátság az egy másik út, sokkal nehezebb dolog. Vagy túl magasak az elvárásaim, vagy itt már tényleg mindenki mindenkit csak kihasznál....

2013. okt. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Nekem sincsenek barátaim, illetve én is úgy jártam, mint egy korábbi válaszoló. Amíg egyetemre jártam, és tudtam segíteni, meg jegyzeteket adni, addig voltak körülöttem, azután viszont senki. Ráadásul nekem még az is súlyosbítja a helyzetet, hogy párom sem volt még.

27f

2013. okt. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
#3: azért ez nem igaz, hogy idősebb korban nem alakulhatnak ki akár nagyon komoly barátságok.
2013. okt. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Először is köszönöm szépen az üziket!

Másodszor, meg mindenkihez szeretnék csak annyit szólni hogy együtt érzik veletek, és azt kívánom mindenkinek hogy találja meg a barátait hogy sose érezzétek magatokat egyedül mint ahogy én ,nekem is nagyon sok barátom volt de csak addig amig ki nem kerültem a gimiből és tovább tanultam, azt hittem hogy sokkal jobb lesz új suli új emberek de rá kellett jönnöm hogy amennyire vártam, olyan rossz is lett. Reménykedem abba ha már nincsenek barátaim de itt talán találok, nem gondoltam volna hogy ez lesz de ha már ez van pozitívan szeretnék hozzá állni! Köszönöm még egyszer írtatok nekem és fel a fejjel úgy érzem idő során mindenkinek sikerülni fog!

2013. okt. 22. 14:37
 8/15 anonim ***** válasza:

Nekem elméletileg vannak barátaim, csak gyakorlatilag mióta elkezdődött a suli, úgy kb. 0 idelye van rám mindenkinek, ergó énis egyedűl vagyok :(

Ha gondolod, és van időd, beszélhetnénk :)

2013. okt. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

A gyerekkori barátságok az igaziak.

Hát erről annyit, hogy egy 13 éves kapcsolat is épp olyan könnyen tönkremehet mint egy 2 hónapos.:)

2013. okt. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Aki szeretne nyugodtan rám írhat privibe!

Köszönöm!

2013. okt. 22. 19:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!