Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nincsenek barátaim...

Dreamgirl21 kérdése:

Miért nincsenek barátaim ennyi évesen?

Figyelt kérdés
21/L vagyok, Bp lakom és igen be kell vallanom egyedül vagyok pedig én próbálkozom de sajnos nem sikerül, régebbi barátaim elfejtettek ha valaki ugy érzi ugyan ebbe a cipőbe van nyugodtan írjon
2013. okt. 22. 12:24
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
71%
Talán azért nincsenek, mert te lehet egy tartalmasabb, értékesebb ember vagy az átlagnál, erre pedig nem nagy igény van a mai világban. Vagy nem veszik a fáradságot hogy jobban megismerjenek, lehet elvontabbnak tartanak. Az a baj hogy az emberek nagy része ki van égve, üresedve, szinte semmi érdekes témáról nem tudnak beszélgetni. És idejük sincs sok a kapcsolataik ápolására. Lehet hogy társaságban sem érzik a legtöbben boldognak magukat. A legtöbben képtelenek egy igazán mély barátságra, mert önzőek, mindenki csak a saját pecsenyéjét sütögeti, más sikere meg szúrja a szemüket.
2013. okt. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 szanika2000 válasza:

Nekem sincsenek barátaim,különcnek tartanak,pedig néha el kéne egy baráti ölelés.Egy barátom van,aki messze lakik,és a sulijában nagy a hajtás,szóval alig találkozunk...:(

Engem nem tartanak szépnek,se okosnak,általában le hülyéznek a suliban,de próbálom nem komolyan venni,mert nagyon érzéken vagyok :/ A lényeg,hogy anyukám azt mondta,hogy általában a gyerekek közéiskolában találják meg az igaz barátságot!

2013. okt. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nem lehet a középiskolai barátságokra alapozni, hisz később azokat is elsodorhatja az élet. Meg sokat is változnak még a tinik mire felnőnek. Az a 4 év is csak egy rövid korszak, nem több. Nem árt minél több helyen próbálkozni bármelyik életszakaszban.
2013. okt. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:

2013. okt. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

Szia! Nekem sincsenek baràtaim, illetve làny baràtnőim! Fura, mert egyetemista vagyok, kommunikàció ès mèdia szakos, szóval sok emberrel talàlkozom. Azt sem lehet mondani, hogy nem vagyok nyitott, vagy segìtőkèsz, mert a csoportban èn az vagyok aki segìt megìrni egy-egy beadandót, meg èjfèlkor kihúzza a tàrsait a szarból, azzal, hogy àtküldi nekik a vizsgaanyaghoz szüksèges cuccokat, stb. :D

A tàrsasàg viszont olyan, hogy jobbra-balra kibeszèlik egymàst az emberek, amit èn utàlok, úgyhogy nem is fűzök sok remènyt az ilyen emberekkel való szorosabb kapcsolatok kialakulàsàhoz. Volt 3 baràtnőm règebben, de az egyikük külföldön èl, gyereke van, a màsik pesten (èn meg a leggyugatibb vàrosban, az osztràk hatàr mellett :D),a harmadikkal pedig mindent meg tudtunk beszèlni, stb, de amint baràtja lett, többet nem foglalkozott senki màssal(a többi baràtnőjèvel sem). Nekem is volt màr 3 baràtom, mègis jutott időm a "baràtnőimre", szóval...

Egyèbkènt sem jövök ki jól a lànyokkal, làny lètemre, ami lehet azèrt van, mert fiúkkal jàtszottam minden nyàron kicsi koromban is. Kincset kerestem meg sàtoroztam, nem barbiztam. :)

Fiú baràtaim vannak, kb. 2... Velük jól el lehet dumàlni, ès nem igaz, hogy feltètlenül többet akarnànak, mert pont, hogy nem tetszünk egymàsnak, de ha kell, akkor ott vagyunk ès beszèlünk, segìtünk, tanàcsot adunk a màsiknak.


(Egyèbkènt, a fèrfiakhoz vonzódom, fèlreèrtès ne essèk).

2016. dec. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!