Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan rázzuk fel magunkat?

Hogyan rázzuk fel magunkat?

Figyelt kérdés

Van egy barátom, kb. 200 Km-re lakik. Nyáron nagyon sokat beszéltünk, élőben még nem találkoztunk. A anpokban túl sokat tanul és már kb. 2 hónapja alid beszélünk, ami engem konkrétan nagyon bánt.. nagyon szeretek barátkozni, ismerkedni, beszélgetni.


Van valami tippetek? 14/F



2013. okt. 22. 17:51
 1/1 anonim válasza:

Ez egy érdekes dilemma. Én is ugyanebben a szituációban vagyok, amióta elkezdődött a suli, és készülnöm is kellett egy előrehozott érettségire, nem tudok eleget beszélgetni facebookon egy barátommal, akivel a nyáron ismerkedtem meg. Pedig nyáron naponta éjfélekig csevegtünk... Most meg már nem írtam rá két hete mert most volt az érettségim kedden, de ahogy túl voltam rajta, rögtön ráírtam, de azóta se válaszolt. Remélem nem sértődött meg :/


17F

2013. okt. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!