Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Én egy 13 éves lány vagyok,...

Szanika2000 kérdése:

Én egy 13 éves lány vagyok, és nincsenek barátaim! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A suliban különcnek,butának,és rondának tartanak.Nagyon szeretnék barátkozni az osztálytársaimmal,de egyszerűen nem fogadnak be.Volt az osztályban egy barátom,de ők elköltöztek nagyon messze tőlem sajnos.Nagyon egyedül érzem magam!! Kérlek valami tanácsot adjatok! Nekem eddig azt mondák,javasolták,hogy középiskolában lehet megtalálni az igazi barátságot.

2013. okt. 24. 22:15
1 2
 1/13 anonim válasza:
Keresd más hol a barátokat meny el sportolni meg hasonlók.
2013. okt. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nekem sincsenek :(
2013. okt. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
Olyan nincs elmész a foci pályára be állsz focizni fiúk meg kedvelnek mert van kivel focizni később a lányok is meg fognak mert sok fiú ismerősőd lesz :)
2013. okt. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

keress valami hobbit :)

egyébként a középiskola tényleg ezerszer jobb

2013. okt. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
A lanyom beengedte a szomszed gyerekeket h legyenek baratai, kieszik a hazat, telikakaljak a vecet es kellemetlenkednek, de legalabb latja a lanyom h nagy az isten allatkertje
2013. okt. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
100%
Én javaslom enyire ne légy el keseredve és ne engedj be mindenkit idővel lesznek :)
2013. okt. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
12%
Én meg 18 vagyok és nekem sincsenek. Mégsem nyavalygok!
2013. okt. 24. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sincs sok barátom.(3-4)

A többi nem a barátom max ismerősöm.

De a 3-4 közeli barátom bármikor,bármiben segítenek.Szerintem nem is kell ennél több igaz barát.Talán a legtöbb embernek nincs is igazi barátja csak ismerőseik.

2013. okt. 25. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Presy ***** válasza:
100%
Én annak idején még általánosba jártam osztályba csajok lenéztek nem jöttem be nekik alacsony voltam nagyon kerek arcu stb főleg két lány akik ikrek voltak azóta eltelt 5 - 6 év és mára mindkettőből lett egy kis malac :D én meg kikupálódtam szval idővel fordul kocka majd középsuliba jobb lesz:) keres vmi hobbyt.
2013. okt. 25. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Törekedj arra elsősorban, hogy egyedül is jól tudd magadat érezni.

Ez nagyon fontos!

Tanuld meg csak megfigyelni a körülötted lévő embereket.

Soha ne hasonlítgasd magadat másokhoz!Fogadd el magadat úgy ahogyan vagy mert úgy vagy tökéletes! És fogadd el azt is, hogy ők azért mondják amit mondanak, mert egyszerűen ilyen a hozzáállásuk.Ez téged ne zavarjon.Nem feltétlenül kell, hogy az osztálytársaid közül barátaid legyenek!Amennyiben lesznek az osztályodból, vagy bárhonnan barátaid, az jó!De ha nem lesznek, az is jó!Mert a szempontod mindig az legyen, hogy Te jól érezd magad a bőrödben!

Ne a másikat nézd!

Minél inkább szereted önmagadat, annál inkább szeretni fognak téged is.

Minél inkább tiszteled magadat, és jól elvagy egyedül is, annál inkább tisztelni fognak téged és szívesebben lesznek a közeledben.

Ha megtanulod egyedül is jól érezni magadat, szeretni magadat, elkezd megváltozni a kisugárzásod is.

Hiába gondolnak rondának, érzik, hogy valami megváltozott, és vonzódnak hozzád, még ha nem is tudják, hogy miért.

Ne akard, hogy barátaid legyenek.

Először fogadd el magadat, szeresd magadat, és a barátok idővel megjelennek!

2013. okt. 25. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!