Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek ez normális?

Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés
6.-os vagyok, 11 éves. Van egy barátnőm, szintén 11 éves. Tavaly 2. félévben kezdett el pasizni(!). 10-nél szerintem több pasija volt eddig. Ez nem normális. (Van egy másik barátnőm, neki most van egy fiúja, aki az első. Ők annyira odavannak a barátjukkért, aztán én vagyok a régimódi, hogy 11 évesen (!!!) még nincs barátom! Hát álljon már meg a világ!) Kicsit ribisen viselkedik. Alapozót rak fel, szempillaspirált, a körmeit jól látható körömlakkal festi. Mindemellett nagyjépű. Kicsit molett, bár van alakja. Egész szép, láttam nála szebbet, de azért szép. A pasijaival mindig henceg, hogy nézd ő a 164.!... Vicces, bár néha annyira el van telve magától, hogy átcsúszik az irritáló kategóriába. Ez igaz a másik barátnőmre is. A kérdés a következő: Szerintetek ez normális? Ezt kell csinálni általános iskolában? Szerintem marhára nem, lehet velem van a baj, de szerintem ez túl korai.

2013. okt. 25. 22:47
1 2
 11/12 anonim válasza:

Szia!

Te vagy a normális nem a barátnőd.....

Én is 11 éves lány vagyok,de nem festem magam,és nem viselkedek úgy mint egy r.b......

De én a helyedben nem foglalkoznék vele,mert csináljon csak amit akar,ő neki lesz rosszabb....

Szerintem ez nagyon nem normális egy 11 éves lánytól....

Mi lesz belőle felnőtt korában?

Amúgy meg azt megengedik az iskolában hogy sminkelje magát?

Vagy szólnak neki ezért?

És a szülei is megengedik neki hogy így sminkelje magát?

Na mindegy,az a lényeg,hogy nem kell vele foglalkozni,és csináljon amit akar......

2014. jan. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Hát csak néha sminkeli ki magát. Iskolában nem szólnak érte, a szülei is megengedik neki.
2014. febr. 16. 15:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!