Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan legyek népszerű? Többi...

Hogyan legyek népszerű? Többi lent.

Figyelt kérdés

elöre bocsi a helyesirásért telorol irok. Nah az a baj hogy amikor megyek iskolába mindenki engem néz kerülnek és a kicsik meg félnek tölem magántanulo vagyok,be szoktam járni a suliba. Egyszer buktam angolbol,két osztályom volt de mindkettö kinem álhat,de nem tudom miért na jo az elsö azért mert mindig ápolatlsnul mentem iskolába és tiszta hülyén viselkedtem. De ez már teljesen megváltozott de miota nem járok osztályba meg nem érzem magam normális embernek azota nem tudok mosolyogni

(ja és elég szép vagyok)

Na hogyan,legyek népszerü ???



2013. okt. 23. 18:44
 1/3 Mirk ***** válasza:
Nem kell népszerűnek lenned. Ne menj ki a házból ápolatlanul és ne viselkedj hülyén az iskolában és nem fognak furcsán nézni rád.
2013. okt. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az úgy jön. Mikor nem akarsz népszerű lenni akkor leszel az.
2013. okt. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Járjál bő, csillámos, szivárványszínű nadrágban. Rajtam segített, bár én fiú vagyok, de talán egy lányon is jól áll.
2013. okt. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!