Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A barátnőm inkább a fiút...

A barátnőm inkább a fiút választotta. Normális ez?

Figyelt kérdés

Ma nagyaon összeveszetm a barátnőmmel és az egyik haverommal.szerintem létezik fiú lány barátság és ezt azért említem mivel a barátnőmmel és a haverommal mentünk.közbe mind a hárman hülyültünk.meg minden.én felvettem a kapucnis felsőm de mivel nyújtózkodtam kilátszott a naciból h milyen színű a bugyim.a haverom elkezdi:

"sárga a bugyid"

ez csak eddig tartott volna csak hogy a téma tovább húzódott mert az édes kis barátnőcském még be is állította ahaveromnak hogy a bugyimon macik vannak.a kis ribi.ezután megsértődtem mert hogy a francba tehetett velem ilyet:( elfordultam és elindultam köszönés nélkül.nem vártam h utánamkiabáljanak de azért minimum ezt megtehette volna legalább a haverom.és nem is kiabáltak utánam hanem még a barátnőm röhögött rajtam egy sort aztán elment a haverommal.és a leggázabb hogy a barinőmnek nem is a haverja az én haverom.a barátnőm csak szerelmes belé és impotálni akart neki.hát ez azért szerintem a fiú szemébe is röhejes lehetett hogy a barinőm inkább őt választotta és vele ment.hát szerintem is..


2013. okt. 16. 13:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
62%

"a kis ribi."

Mondod te, aki az utca közepén mutogatod a fehérneműdet...

2013. okt. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
képzeld merő véletlenségből látszott ki a bugyim és nem azért mert mutogattam.látszik milyen buta liba vagy
2013. okt. 16. 13:47
 3/14 anonim ***** válasza:
89%

Na kisasszony, remélem ennél sose lesz nagyobb bajod az életben.

Jegyezd meg, hogy a műsorodra senki nem kíváncsi. Nem tudom hány éves lehetsz, de a sértődés, köszönés nélkül továbbállás kb 5 éves szint.

Te hagytad ott őket, ők meg vidáman továbbsétáltak, le..va hogy Te duzzogsz.

Nem vagy te királylány, hogy utánad rohangáljanak amikor a kicsi lelked úgy érzi sértődötten tovább kell állni.


Jegyezd meg, hogy az élet már nem óvoda. Ha továbbállsz, akkor ott is hagynak. Ha marad a hisztid, a barátaid elkopnak.

2013. okt. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ez miért sértő? A reakciódból ítélve inkább neked tetszik a srác, és zavar, hogy ezt mondta, mert úgy érzed beégetett a fiú előtt. Amúgy miért nem kérdezted meg, hogy honnan tudja mi van rajta? Talán azt nézegeti?
2013. okt. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ja és ha már kérdést írunk ki, nem sértegetjük azokat, akiktől választ várunk....
2013. okt. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
83%
Hát, ne haragudj, de én is otthagytalak volna hisztizni. :D
2013. okt. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
83%
Egyébként ez egy ártatlan vicc, engem is szoktak piszkálni ezzel, hogy "sárga a bugyid", ősrégi poén. Az meg, hogy macik vannak rajt, hát nagy kaland, nem hiszem, hogy ezen múlik a világ sorsa vagy a tőzsdeárfolyam.
2013. okt. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Hát igen, neked is tetszik a srác ha ilyen kis hülyeségen megsértődtél és cikinek érezted a beszólást. Én nekem ha a haver beszól, akkor én visszaszólok simán és ezt poénra fogtam volna. Jól írták, miért nem mondtad neki: nahát, te a bugyimat nézegeted? Mééég ilyet, még ilyet...!

Különben mi van abban ha macis a gatyád?

Gondolom elég fiatalok vagytok még, hogy ilyen helyzet elő állt és így lett megoldva. Majd te is nevetni fogsz ezen szerintem később! Legyen humorérzéked!

2013. okt. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
71%
Hülye kis taknyok...
2013. okt. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
66%

Ez most komoly?!


Az én reakcióm valami ilyesmi lett volna: Hihi-haha kapjátok be,és röhögünk tovább aztán témaváltás. Iyen fa**szságon besértődni úristen.


Szerintem te itt inkább féltékeny vagy a barátnődre, mert neki sikerült elsütnie egy poént a srác előtt aki tetszik neki, ÉS neked is. Ha igazi haverok lennétek nem vetted volna ennyire magadra.

2013. okt. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!