Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Úgy érzem rámunt egy barátom....

Úgy érzem rámunt egy barátom. Mit csináljak, ha már nem is akar velem beszélni?

Figyelt kérdés

Elegem van már az egészből, úgy érzem, hogy a pokolba jutottam. Facebookon is lenémított, legalább két hónapja, aztán múlt hét csütörtökön kinémított, majd tegnap este újra le.

És igen, én rontottam el, hogy állandóan a nyakára jártam, és ebből elege lett. De a világ nélküle egy sivár, kegyetlen és rossz hely lett a számomra.

Mit tegyek most? Egész éjszaka nem bírtam aludni, zokogtam, semmi sem számít már.

25/F


2013. okt. 26. 06:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem óvatosan, illendően kérdezd meg tőle hogy mi ez az egész.Jobb, ha idejében tisztázzátok a történteket/dolgaitokat, mielőtt még tönkre megy a barátság.Talán az a megoldás, hogy ne járj mindig a nyakára.Ez nem azt jelenti, hogy soha ne szólj hozzá, hanem azt jelenti hogy egy kicsit vegyél vissza, mert a jóból is megárt a sok, gondolj bele hogy milyen érzés lehet neki...szerintem egyáltalán nem unt rád és nem utál
2013. okt. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az ilyen nem is barát. Egy barátot nem fog az ember megunni, és ha valami baja van, azt inkább elmondja. Sajnálom, hogy ezt kell mondanom, de ő téged nem tekint barátjának. :(
2013. okt. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Úgy fest, hogy nekem az a sorsom, hogy összegyürjenek, eltapossanak és kidobjanak. Miért nem voltam okosabb, miért nem tudtam logikusa gondolkodni.


A fenébe.

2013. okt. 26. 16:32
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia ilyen helyzetben keres màs baràtokat...
2013. dec. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 MESI0202 válasza:
Megertelek, szinte nekem is ez a gondom
2014. jan. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!