Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Férjemmel visszaléptünk a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjemmel visszaléptünk a válástól, mindezt nagyon sérelmezi barátnőm, beszélni sem akar velem, olyan nagyot ártottam ezzel neki?

Figyelt kérdés
A problémája az ,hogy ő meg tudta lépni a válást ,mi pedig próbáljuk menteni a házasságot,persze nem biztos,hogy sikerülni fog a nehézségeket helyrehozni... de szeretnék benne bízni.
2013. okt. 21. 20:32
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
87%

Ne foglalkozz a barátnöddel, ez olyan döntés, amihez NEKI semmi köze.

Koncentrálj arra, hogy sikerüljön a házasságotokat megmenteni.

2013. okt. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Azt mondta,hogy velem végzett és soha többé nem erdeklem ,mert átvertem hogy én is válok .
2013. okt. 21. 20:37
 3/31 anonim ***** válasza:
28%

Valahol megértem.

Nekem is van sajnos barátnőm, aki állandóan panaszkodik, nekem sír, rí, de az istenért nem változtat. gy idő után bizony a legjobb barátnő is belefárad.

2013. okt. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
80%

Az ilyen az nem barátnő!

Miért kell neked is úgy dönteni és élni, mint neki. Ha igazán a barátnőd, akkor a boldogságodnak örül és nem sértődik meg ilyen gyerekesen. Mint az oviba, "ha nem együtt kell pisilni, akkor már nem is vagy a barátnőm soha többet"...

Te a saját életeddel foglalkozz és nagyon támogatom a házasság rendbehozatalára tett lépéseiteket, mindenkinek így kellene gondolkozni, mint nektek! Hajrá!!!

2013. okt. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
69%
Hmmm, addig ok, hogy a csajok egyszerre mennek pisilni, de hogy még egyszerre is váljanak...
2013. okt. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
83%
Lehet, hogy a fèrjedre pályázott. Ezèrt haragszik :-)
2013. okt. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
83%

Az ilyen nem barátnő. A barátnő jót akar neked (a jó az, amiről te gondolod, hogy jó, nem amiről ő gondolja, hogy jó neked - ez utóbbi csak önzés) és melléd áll.

Egy percig ne sajnáld.

2013. okt. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
Hihetetlenül indulatosan reagálta le ,nem értem neki miért gond,ha feladom a büszkeségemet és hajlandó vagyok megpróbálni helyrehozni a házasságomat ahol két gyerek van.
2013. okt. 21. 20:48
 9/31 anonim ***** válasza:
83%
A te életed a TIÉD. Neked kell, hogy megfeleljen és nem másnak!
2013. okt. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 harleynagyi ***** válasza:
69%
a hazassagod meg oldasa es meg mentese eyedul rajtad es ferjeden mulik soha nem hallgas Baratnokre ,O ugy gondolkozik ha neki nem volt megg oldas neked sem legyen job,
2013. okt. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!