Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek tetszem neki...

Suberr kérdése:

Szerintetek tetszem neki vagy? (normalis valaszokat ha lehet. A tobbi lent)

Figyelt kérdés
van egy fiu az osztalyomban aki tetszik, neha beszelgetunk de nem sok mindent csak par szot. sokszor flortol velem meg olyanokat mond, hogy ugy erzem hogy tetszem neki .. velem mindig mas kedves,segit meg ilyenek..de masnap meg azt latom hogy mas lanyokkal flortol stb. szerintetek tetszem neki vagy miert csinalja ezeket?
2013. okt. 27. 20:05
 1/5 kicsilany16 válasza:
szerintem egyszerűen csak ilyen, így született. de mivel amit írtál abbol nemigazán sok minden derül ki, ezért nem vagyok 100%ig biztos benne. de ah mással is ugy viselkedik mint veled, akkor ne igazán várj tőle semmit.
2013. okt. 28. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hat szerintem velem maskepp viselkedik midnig velem kedvesebb mint mas lanyokkal az osztalyomban de lehet hogy csak azert mert nem ismerjuk anyira egymast..:// amugy szerintem is olyan fajta:S ugy ahogy mondod! csak az zavar hogy egyszer kedves..masnap meg hozzam se szol://
2013. okt. 28. 20:27
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem mutatod ki, hogy bejön neked, ezért elkedvetlenedik, és másoknál is próbálkozik.
2013. nov. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
szerintem tudja hogy tetszik nekem mert a baratnoim szerintem mar megmondtak neki, meg szerintem lathatja rajtam is de nem tudom..:/ lehet hogy az a baj.
2013. nov. 11. 23:56
 5/5 A kérdező kommentje:
irhattok meg :) elore is koszi:*
2013. nov. 12. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!