Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A legjobb barátomnak lett egy...

A legjobb barátomnak lett egy új barátja, és azóta leszar, mintha nem is lennék. Hagyjam ott?

Figyelt kérdés

Évekig én voltam a legjobb barátja, majd megismert egy másik srácot, akivel nagyon hasonlóak, sokkal jobban mint mi ketten.

És azóta csak róla beszél, de már nevetséges szinten, mintha a barátnője lenne a nagy ő akit mindig is keresett.

És engem nem érdekel, de olyan áhitattal mesél róla, hogy mekkora arc ez a srác, meg hol voltak, meg mit csináltak...

Ja és már csomószor választott köztem és közte, én hívtam valahova, nem jött, mert ők mentek el máshova...

Én mindig hívtam át, nem akart átjönni, ez a srác egyszer hívja, és rohan hozzájuk.

Ha én hívom telefonon fel sem veszi, ha Ő hívja szalad felkapni a telefont! Külön csengőhang van ennek a gyereknek...

És az a vicc, hogy fél éve ismeri ezt a gyereket, de szerintem jobban ismeri mint engem több év alatt, mert annyira a nyakán lóg.

Folyton mindenhova megy után, mindig vele akar lógni, egyszerűen röhej.

Ja és képes ennek a gyereknek hazudni is. Én mutattam filmet neki, mondta hogy ilyen szar filmet ő még nem látott. Megnézte ezt a filmet a gyerekkel, és dicsérte, hogy klafa egy film! Mert ez a kedvenc filmje a srácnak... Szóval az Ő kedvéért még hazudik is!


Most mit csináljak? Hagyjam a francba? Komolyan már nem olyan a barátom mint régen volt, mielőtt ezt a srácot megismerte!



2013. okt. 30. 06:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Az ilyesmit nem lehet erőltetni. Annál rosszabb lesz. Szerintem hagyd kicsit lógva a srácot mert ennek így nem lesz jó vége. Az "új játék mindig izgalmasabb mint a régi" de idővel majd kiderül mennyire is lesznek jóban.

Voltam hasonló helyzetben én is mindkét részről. Ilyenkor Te azt érzed, hogy "leszarnak" Ő meg valószínűleg azt, hogy "rátelepszel".

2013. okt. 30. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mondják, minden csoda három napig tart. Tudom, elég nehéz elfogadni de most egy kicsit hanyagolnod kell. Ne keresd, vagy ha osztálytársad akkor kerüld napokig, hetekig - s kiderül, ő keres-e téged, fontos vagy-e neki.

Ha nem keresne fel, akkor sem kell csüggedned. Akkor többet kell várni. Ha igazi barátod, vissza fog hozzád térni és ő fog elnézést kérni, amiért balf-szként viselkedett.

Ha nem tér vissza jó ideig, akkor el kell fogadnod, hogy ő nem egy igaz barát, az ő ideje eddig tartott az életedben. Mindig jönnek majd újak, ezt ne feledd.


Persze függ ez még egysmástól. Például jó lenne tudni, hány évesek vagytok - 12? 15? 17? 20? 22? mert minél fiatalabb, annál lazábban veszi a dolgot - 20 körül azért már kialakul az emberben egy kép arról hogy ki és miért fontos neki.

Másrészről jó lenne tudni azt is, hogy ő élvezte azt hogy közöttetek sok különbség van? Vagy esetleg ez mindig zavarta őt kicsit, s arra törekedett hogy egy magához hasonló srácot találjon?



Ha ezeken elgondolkozol, lehet, tisztábban fogsz látni.

Én is sokszor éreztem már azt, amit te. S volt, aki el-eltűnt hetekre (s rendszeresen visszatért) ám volt aki már 5 éve nincs - s talán ő hiányzik a legjobban... :) Na de hát, emberek vagyunk.


'People enter and leave our life, we cannot be afraid.'



Ha úgy érzed, tudnék még segíteni valamiben, írj bátran.


21f

2013. okt. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Figyi én pár napja ugyanebben a cipőben jártam... Én beszéltem a barátnőmmel és kerek perec a szemébe mondtam, hogy mi a bajom, hogy totálisan elhanyagol az utóbbi időben az új barátnője miatt és ha ezen nem változtat elveszít engem... Bár ez nagyon rossz lenne, hisz egyetlen legjobb barátnőm... Megbeszéltünk mindent és tartja is magát ehhez plusz mondta, hogy attól, hogy ott az új csaj még én vagyok a legjobb barátnője és az is maradok... Szerintem neked is ez kéne... Elbeszélgetni a barátoddal...
2013. okt. 30. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!