Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Igaza van a legjobb barátomnak...

Igaza van a legjobb barátomnak? Vagy nem?

Figyelt kérdés
Úgy volt,hogy a legjobb barátom meg én szerdán elmentünk a térre, hát szépen kialakult a társaság,jött az egyik srác (nevezzük b-nek) jött a barátnője,meg velük az a srác aki nekem tetszik... De még ott voltak velünk páran.Egyszer csak a legjobb barátom elment, a srác aki meg tetszik elívott a boltba,ami kb. 6perc a tértől..Fél úton összefutottunk velük,mire a sráccal visszementünk,a egjobb barátom jól eldumált másokkal mondom akkor nem szolók közbe és leültem a kiszemelt srác mellé.. Mindenkivel tök jól kijöttem a 20fős társaságból senkivel se bunkoztam..De mikor pénteken ráírtam a legjobb barátomra jön e a térre,aztmondta ő soha többé nem jön oda,mert,hogy ő a szerdát nem így képzelte el,mert,hogy én beszólogattam neki,és neki ez sértő volt,hogy én nevetve azt mondtam neki,hogy ő készen van... Meg,hogy nagy átlagba azt mondták rólam,hogy bunkó voltam... Megkérdeztem a többieket senki sem tudott erről,hogy ilyenről szó lett volna...A másik meg,hogy ez a te kész vagy szövegem nem zavarta addig míg a srác aki tetszik nekem meg nem jelent..Ugyanis ő júliusban összeakart velem jönni,de korrekten megmondtam szemtől szembe,hogy nem tudok rá másképp tekinteni mint barátként,meg tetszik az a srác.. Aztán mikor lekísértek a buszmegállóban az egész városon keresztül azt hallgattam,hogy miért kell nekem az asrác,miért nem ő,miért nem kell ő egy csajnak se...Mintha az én hibám lett volna,hogy megszülettem...
2013. aug. 25. 20:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Tele van felesleges dolgokkal ez a kérdés,elolvasni se olvastam végig,mert csupa érdektelen momentumot megemlítesz.......igazán lerövidíthetted volna....
2013. aug. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

már bocs,de tényleg!

kit érdekel h a bolt 6 percre van a térről,meg stb....

2013. aug. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Ez tök egyszerű. Mivel össze akart veled jönni, érez irántad valamit. Ergo FÉLTÉKENY a másik srácra aki neked tetszik, főképp hogy tud is róla. Pár napig hanyagoljátok egymást, aztán próbálj vele beszélni.
2013. aug. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Én nem fogok egy barátságért nyalni... Meg ezek után tuti nem beszélne velem,csak kíváncsi voltam pár kívülálló ember véleményére..
2013. aug. 25. 21:17
 5/16 anonim ***** válasza:
Háát...gyanus, hogy ő csak nem a barátot látja benned..
2013. aug. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
100%

Nem fogsz egy barátságért nyalni? Gratulálok!

Talán lehetne benned annyi együttérzés,hogy nem akarsz rámászni más fiúkra, ha ott van az a srác aki szerelmes beléd.

2013. aug. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Én nem másztam rá senkire,annyi volt,hogy mellette ültem,és beszéltünk a suliról mivel osztálytársak leszünk. A másik meg,hogy mi júliusban megbeszéltük,hogy barátságnál több nem lesz...
2013. aug. 25. 21:43
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy ti megbeszéltétek az érzéseket nem kapcsolja ki...

Neki rosszul esik, és még az orra előtt is peőbálkozol egy másik srácnál...képzeld magad fordított helyzetbe..


Igaza van...

Raadásul a barátságát sem érdemelnéd ilyen hozzáállással


"nyalni"?

2013. aug. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Fogd már fel,hogy nem próbálkoztam másnál,persze majd nem fogok szóba állni a sráccal ha kérdez valamit... Különben is megmondtam júliusban,hogy kerüljük egymást.1hónapig nem mentem arra fele...
2013. aug. 25. 21:47
 10/16 anonim ***** válasza:

Elmész vele boltba....leülsz pont mellé dumálni..... Pont amellé aki tetszik,

Szerinted az mi ha nem próbálkozás?

Segítek így kezdődik, nem az, hogy azt mondom "tetszel" hanem az amikor megpróbálod megismerni jobban a másikat... Beszélgetsz...

Főleg ha eddig nem tetted..

2013. aug. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!