Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nekem és a legjobb barátomnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem és a legjobb barátomnak ugyanaz a lány tetszik! Melyiküket válasszam?

Figyelt kérdés

Nagyon kényelmetlen helyzet amiben most vagyok, ezt én is jól tudom. A legjobb gyerekkori barátom ugyanis (aki általános eleje óta folyamatosan osztálytársam is) a múlt héten elmondta nekem, hogy tetszik egy lány az évfolyamból. Ezzel nem is lenne semmi gond, csakhogy ő ugyanaz a lány, akibe titokban én is szerelmes vagyok már legalább 1 éve. A legdurvább az egészben, hogy én is már gondoltam rá, hogy elmondom ezt az egészet a haveromnak, hátha tudna esetleg segíteni, erre most jön ő is és ledöbbent egy ilyen bejelentéssel! :O

Ti mit tanácsolnátok: "engedjem át" a lányt a barátomnak, mert fontosabb lehet ennek a legalább 10 éve tartó barátságnak a fenntartása egy lány helyett, vagy nem érdemel meg senki annyit, hogy egy ekkora szívességet megtegyek érte és a saját érzéseimet eltakarjam csak miatta?

Annyi még hozzátartozik a dologhoz, hogy hármunk közül egyik sem olyan típus, aki gyakrabban cserélgeti a partnereit, mint az alsógatyáját, nekem például 17 éves korom ellenére még nem is volt igazán komoly kapcsolatom. A barátom ráadásul mostanában elég rossz hangulatban van az előbb leírtak miatt, nagyon nem lenne fair, ha most még én is cserben hagynám. Nagyon nem tudom eldönteni, hogy mit tegyek! :O


2013. okt. 14. 21:02
 1/8 anonim ***** válasza:
A legjobb barátodat válaszd... csak le ne feküdj vele!
2013. okt. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A barátod válaszd.
2013. okt. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem azt mondom, hogy válaszd a csajt, és a barátodat meg hagyd ott, hanem légy inkább őszinte a barátoddal és mondd el neki, hogy valójában Neked is az a lány tetszik, de nem szeretnéd a barátságotokat egy ilyen miatt tönkretenni.
2013. okt. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ezt a dolgot a barátoddal beszéld meg. Azt írtad, régóta vagytok barátok, úgyhogy mindenképpen legyetek egymással őszinték! Szóval beszéld meg vele.

Ami meg a lányt illeti, szerintem (bár tudom, hogy ez jelen esetben nem hangzik túl elképzelhetőnek neked)sokszor lesz még alkalmatok beleszeretni egy lányba, hiszen fiatalok vagytok. És a lány viszonozza valamelyikőtök vonzalmát? Egy ilyen ingatag lábakon álló vonzalomért nem érdemes eldobni a sokéves barátságotokat.

2013. okt. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Hiába mondják, hogy a barátod válaszd, az mennyivel jobb, hogy te őt választod, ő meg a lányt? Akkor meg benned maradna a tüske.

Tehát ha nektek tényleg annyira fontos a barátság, akkor talán úgy lenne a fair, hogy mindketten lemondtok a lányról és a barátságot választjátok. Szerintem igazi barátságba belefér annyi őszinteség, hogy elmondd a barátodnak, mi a helyzet.


Meg hát, mielőtt még azon gondolkoznátok, hogy melyikőtök mondjon le a lányról a másik kedvéért, esetleg mindketten egymás kedvéért, azt sem ártana tudni, hogy a lánynak egyáltalán melyikőtök tetszik, egyáltalán teszik-e valamelyikőtök.

2013. okt. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 KÁ ügynök00 válasza:
Beszélgess el erről a barátoddal
2015. febr. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Dudes before boobs
2017. jan. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez lehet hülye kérdés, de felmerült, hogy mi van, ha a lánynak egyikőtök sem tetszik, vagy hogy neki is van beleszólása, hogy kit preferál? A másik, szerintem a barátodat válaszd. Nagyon nehéz, én is voltam ilyen szituban. Mivel jó barát, és egyikünknek sem jött össze a dolog, ezért "csak" nagyon megbántódott, de szerencsére nem veszítettem el, és most, hogy már változott a szitu, és nem vagyok szerelmes, így tisztán látom, hogy egyáltalán nem érte volna meg a kapcsolatot választani. Nem győztem utána bocsánatot kérni, még mindig szégyellem a dolgot.
2019. szept. 4. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!