Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nektek milyen érzés ha ugyanol...

Nektek milyen érzés ha ugyanolyan cipője van a barátnőtőknek mint nektek?

Figyelt kérdés
vettem egy szerintem nagyon szép magassarkú bakancsot .. ilyen a suliba senkinek nincs.. a barátnőm is akart hasonlot de ő eddig lapos talpút.. most meg bejelentette hogy ugyanilyet vett.. nekem ez rossz valamiért..nem tom miért .. de féltkeny vagyok rá ezért.. mert bármilyen más cipő megkaphat ..de pont ez kellett neki....nekem ilyen a stilusom... de akkor is rossz érzés.persze vannak az életbe ennél nagyobb gondok is de nekem ez a legnagyobb.. most mit csinálljak ? mert ilyenkor már ha valakinek ugyanolyan cucca van akkor én ezt nem szeretem hordani .. de annyira tetszik...
2013. okt. 31. 12:41
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
engem csak az zavarna ha van egy másik ugyanolyan, vagy hasonló kinézető ember mint én
2014. jan. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!