Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak, ha nincs egy...

Mit csináljak, ha nincs egy olyan barátom akire minden esetben számíthatok?

Figyelt kérdés
Nagyon rossz érzés, hogy nagyon sok embernek ott a legjobb barátnője, sokszor találkozgatnak, beszélgetnek. Nekem ez nagyon hiányzik, minden nap sírok emiatt
2013. okt. 31. 20:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem sincs ilyen. Túl lehet élni, persze nem a legjobb dolog. Majd megtanulod, hogy amúgy is csak magadra számíthatsz legtöbb esetben. Ettől meg is erősödhetsz.


Fogadd el, hogy most ez van, és azért csak van valaki, akivel néha tudsz beszélgetni, vagy megosztani dolgokat, még ha nem is a legmélyebb érzéseidet.

2013. okt. 31. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Dettó, nekem sincs :/

De ezen kéne változtatni... ;) (célzás volt)

2013. okt. 31. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"minden nap sírok emiatt"


Lehet, hogy pont ezért. Hagyd abba a sírbókolást, és inkább keress valami testhezálló elfoglaltságot, hobbit, éld bele magad, élvezd. Ha így teszel, észre sem veszed majd, és megjelennek a barátok is.


Ha a sírás a hobbid, ne csodálkozz, hogy nincs egy barátod sem.

2013. nov. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!