Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az internetes ismerősök vagy...

Az internetes ismerősök vagy haverok tényleg nem jók semmire, vagy csak velem ilyenek?

Figyelt kérdés

Alig érnek rá chatelni vagy skypeolni. Eléggé keveset tudok velük beszélgetni, mert alig elérhetőek, ha meg fent vannak akkor is gyakran előfordul hogy nem érnek rá, meg az is hogy fent vannak már egy ideje, rájuk írok és csak kb. fél óra múlva válaszolnak.

Most vagy velem van mindegyik internetes beszélgetőtársamnak baja, vagy tényleg nem jók semmire, mert így haverkodni nem nagyon lehet, hogy alig lehet őket elérni.

Nektek jobb internetes ismerőseitek vannak?


2013. nov. 1. 13:51
 1/8 anonim ***** válasza:

,,csak fél óra múlva válaszolnak"...

Örülj neki... Én kb. 1-2 órával a megkapás után válaszolok...

Nekem vannak jófej ismerōsim netrōl... Volt aki 4 hónap után válaszolt XD

2013. nov. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
25%
A kérdés is szánalmas már bocs, élj a valós világban és ne a facebookon gyűjts minél több ismerőst...
2013. nov. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A kettō nem üti egymást...

Mondjuk az ismerōsök gyűjtögetése tényleg gáz facebookon

2013. nov. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Azok az emberek állnak neki a neten csevegni, akik baromira unatkoznak és éppen akkor semmilyen más elfoglaltságuk nincs. Én az ilyeneket nem nevezném barátnak és nem is venném őket komolyan, mert így nem lehet fenntartani egy teljes értékű kapcsolatot. Szerintem ezt ők is így látják, ezért ha van jobb dolguk is, nem fognak a gép előtt punnyadni.
2013. nov. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Én a neten, szó szerint véletlenül ismertem meg a ma már legjobb barátnőmet. Nem facebook, hanem fórum.
2013. nov. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Velem is ez van néha. :D

Van pár internetes ismerősöm, nem mindegyik, de néhányan velem is ezt csinálják. Bár lehet, hogy én facebookozok túl sokat. xD

2013. nov. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Menj fel olyan fórumra ami érdekel téged. Pl: foci, vagy akármi más. Lehet az a baj, hogy nem olyan ismerősöket szerzel akikkel ugyanaz az érdeklődési körötök.
2013. nov. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

1. Ne Facebookon éld az életed.

2. Ebből kifolyólag van, aki nem az egész életét a gép előtt vagy a mobilját szorongatva tölti.

2013. nov. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!