Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy nem találok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy nem találok párt magamnak? Pedig sokak álltal szépnek, csinosnak mondott lány vagyok. A többségnek csak szexre kellenék. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
2013. jún. 16. 11:37
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy rossz helyen keresel!
2013. jún. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%

hány éves vagy, milyen körökben forogsz...?

mert nem mindegy, hogy ezt a kérdést egy 16 éves diszkóp.csa írta ki, vagy egy harmincas dolgozó nő:)

2013. jún. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
85%
Várj türelemmel....majd betoppan....ne akard ilyen görcsösen.
2013. jún. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan, várj türelemmel:)


Hülye mondás, de tényleg igaz: ha nagyon akarod, nem lesz semmi. A szerelem akkor talál meg, amikor nem számítasz rá! Engedd el magad, szórakozz, mozdulj ki, és ne a lehetőségeket lesd hanem ÉLVEZD az életet!

2013. jún. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
Kit érdekel, hogy mások milyennek látnak. TE milyennek látod magad? Kívül-belül?
2013. jún. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%

Ez így van, nem kell görcsösen várni mert abból nem lesz semmi, vagy csak futó kapcsolat.

Elmondom neked hogy én is akkor találtam meg a szerelmem amikor a legkevésbé sem számítottam rá. Egy olyan lányt ismertem meg egy ilyen bemutatón aki külsőre egy diszkópi**sa. De amikor elkezdtünk beszélgetni meg együtt lógni amit elején nem nagyon akartam mert jól nézett ki de nekem ez a stílus nem jön be. De megismertem és akkor jöttem rá hogy mégsem olyan lányról van szó.

Sajnos nem volt hosszútávú a kapcsolatunk mert külföldre költöztek és inkább szakítottunk, nem kínoztuk egymást. De én most is így vagyok ezzel. Nem erőltetem a kapcsolatot, várok türelemmel.

2013. jún. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy szép és csinos vagy, de a belső értékeidről egy szót sem írsz. Érdekes pedig a lányok mondják mindig hogy csak a belső számít.
2013. jún. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
nem mindegy, hogyan VISELKEDSZ.
2013. jún. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
Ha mar az elso randin odaadod magad, az ertelmesebb srac valoban lepattint. Ez is jusson eszedbe.
2013. jún. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
Lehet hogy nem veszed észre,biztos kellenél,csak magasra tetted a mércédet. Mást nem veszel észre,csak az el várásaidnak a meg felelőt. Várjál türelmesen, ugyan is a türelem rózsát terem.
2013. jún. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!