Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek miért nem találok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért nem találok magamnak barátot? 16 éves lány vagyok, eddig még semmilyen kapcsolatom se volt a fiúkkal. úgy értem eddig csak a haverok voltak, semmi se történt.

Figyelt kérdés
Átlagos testalkatú vagyok,a többiek szépnek mondanak(bár én nem látom magam annak)..
2013. aug. 14. 20:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Holax?
2013. aug. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

n+1 oka lehet, ennyiből senki se fogja megmondani.

Egy hosszabb beszélgetésből kiderülne valószínűleg.

2013. aug. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Próbálkozz majd csak összejön, nem hiszem h a te hibád lenne, így alakult eddig. 16 évesen még nem gond ez ha 26 lennél már az lenne ;D
2013. aug. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ami késik nem múllik, nem kell sürgetni...

Majd jön magától.

2013. aug. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha gondolod írhatsz, örömmel venném :) 16/f
2013. aug. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Akkor most szeretnél egy barátot akivel megoszthatod az érzéseid vagy csak zavar mert nincs?

Én is 16 éves vagyok (fiú) és azt érzem hogy felkészültem egy komoly kapcsolatra de sajna még nem találtam senkit.Te is ezt érzed vagy csak kellene egy fiú?

2013. aug. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Nem kell gaggodni, 16 eves vagy,nagyon sok idod van meg. Nekem sincs es em is volt meg baratom pedig lehetett volna,hha en is szerettem volna. Küldessz képet magadról? 17/L
2013. aug. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nekem is küldhetsz :P
2013. aug. 15. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!