Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan szerezhetném meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezhetném meg a legjobb barátomat magamnak? Vagy ez lehetetlen?

Figyelt kérdés

Én már nem bírom tovább. Minden lányban őt keresem, soha nem jön össze semmilyen kapcsolatom, mert rá gondolok, nem tudom fiatalon élvezni az életet, egyszerűen nem bírom elfelejteni.


Kb 2 éve bevallottam neki, hogy bejön, de mondtam azt is neki, hogy nem akarok tőle semmit, mert tényleg így volt. Aztán azt mondta, hogy csak barátok vagyunk.


Azóta a legjobb barátok lettünk, az érzéseim pedig csak fokozódtak. Szerintem én is tetszek neki, de ezt még magának sem vallja be.

Neki is mindig gyorsan tönkremennek a kapcsolatai, mindig oltja a lányokat, akik bejönnek nekem, minden apró sz@rért megharagszik, csakhogy "ápolhassam a lelkét", ölelget, stb.


Hogyan csábítsam el a legjobb barátomat? Vagy használjam ki a nyári szünetet, és próbáljam meg elfelejteni?


17/F


2011. jún. 10. 06:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Minnél több időt legyél vele ,és ne foglalkozz vele annyit!
2011. jún. 10. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha legközelebb ölelgetitek egymást, csókold meg, és vallj szerelmet. Pofonegyszerű, illetve csókegyszerű. :)
2011. jún. 10. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!



Na ez az a szitu amikor írni szokták, hogy fiú és lány között nincsen barátság, az egyik fél úgyis többet akar. Ez pedig sokszor a barátság rovására megy. Amúgy is nehéz kikerülni a barátzónából egy lánynál, de te tudod. Egy próbát megér de lehet utána a barátságnak is annyi lesz...

2011. jún. 10. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Most mondanám, hogy ne kezdj ki vele mert tönkremegy a barátság de tökmindegy mivan mert bele vagy zúgva... :) (Egy okos ismerősöm azt mondaná - Maradjatok csak barátok, az tovább tart) Szóval ha mindenáron akarsz tőle valamit töltsetek együtt sok időt. Kérj tőle puszit az arcodra és egy laza fejmozdulattal találd telibe a száját. Egy csók sokat változtathat egy lány érzésein... Vagy lengősallert kapsz vagy összejöttök, mindent bele!!!
2011. jún. 10. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kedves A válasz írója 72%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 08:23!

Az életben nem minden ilyen egyszerű!!!Majd még meglátod!

2011. jún. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A válasz írója 77%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 08:44!!!

Neked csak annyit írnék ,hogy mesék nem léteznek ugyan úgy mint a férfi és nő közt lévő barátság!Fiú és lány közt barátság???Ha van is az úgyis tönkremegy,szóval kit érdekel ha előbb tönkre megy mikor úgysem tart örökké???Az nem baj ha előbb lép az egyik fél és a barátság rovására megy ,mert ez csak felesleges veszteség az amit ti barátságnak hívtok!És manapság kinek kell olyan csaj akinek a lejobb barátja egy pasi?

2011. jún. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!