Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha valaki 30 éves korára...

Ha valaki 30 éves korára megtalálta a párját, akkor a régi barátai eltávolodnak tőle? Megszűnnek a régi barátságok, baráti körök?

Figyelt kérdés
2013. nov. 5. 12:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát én pont az ilyen nyugdíjas gondolkodást és viselkedést ítélem el. Számtalan olcsó és/vagy teljesen ingyenes módja van annak, hogy barátainkkal olykor tartsuk a kapcsolatot, kimenjünk szabad levegőre, egy-egy sörre, sütire.

A mi szüleink is a 70-80-as években teljesen normálisan jártak át egymáshoz vagy ki a zöldbe elég kevés pénzzel, otthoni kajával, rengeteg kölyökkel. Pedig már akkor is volt Tv szinten minden lakásban és nem meresztették a s...ggüket előtte. Szégyen és nagyon ritka volt ünnepnapokkor otthon maradni.

2013. nov. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Van, amelyik megszűnik és van, amelyik nem. De ez nem feltétlenül azért, mert megtaláljuk a párunk, hanem sokszor azért, mert ezzel együtt idővel megváltozik az ember életvitele, sokszor a gondolkozása is. Az igazán erős barátságok azért általában megmaradnak, de az természetes, hogy lassan a család lesz az első. Ez úgy értem, hogy ha pl. valaki azelőtt minden héten vagy kétszer hajnalig bulizott a haverokkal, ez minden valószínűséggel ritkulni fog.
2013. nov. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem pl megszűnt és nem azért mert nem tartottam velük a kapcsolatot, hanem foggalmam sincs.... Én barátok nélkül maradtam.
2013. nov. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem a legjobb barátom lett ilyen(csak voltunk barátok).. korához képest komolyabban gondolkodik,megváltozott a viselkedése,rám már szinte sose volt ideje,ellenben a csaj baráti társaságára meg igen,merthát ugye a barátnőjével ment közéjük. És ezmiatt szétszakadtunk. 20/F, ő 19/F de hangsúlyozom komolyabbak vagyunk sokkal a korabeliekhez képest.
2013. nov. 8. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!