Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért szarik rám mindenki,...

Miért szarik rám mindenki, mikor én sosem álltam így hozzá senkihez?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem értem, mintha lábtörlőnek születtem volna, úgy bánnak velem az emberek. Ha szarba léptek, belém törlik, aztán odébb rúgnak (képletesen). Mindig próbáltam jó és megértő barát lenni, mindig ott voltam a bajban, mindenben segítettem kérés nélkül, ha olyan volt, hogy értettem hozzá. Erre tessék, elhagynak, átvernek, lehúznak, bemocskolnak... Mégis hogy kellene az emberekhez hozzáállnom, hogy ne ez történjen sorozatban?
2013. nov. 5. 18:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok. Mindig is próbáltam jó ember, jó barát, jó haver, megértő társ lenni. Ha bárkinek bármi problémája volt, ott voltam, segítettem, megtettem érte mindent, hogy a helyzete jobb legyen. Még akkor is, ha eltaszított magától az illető, nem kellett neki a segítségem.

Fájdalmas rájönni, hogy igazból bármi van, végülis csak magadra számíthatsz. A problémáidat rajtad kívül nem fogja érteni senki. Mert nekik nincs annyi empátiájuk, mint az ilyen embereknek, mint nekem (meg szerintem neked is).

Kihasználhatóak vagyunk, mert szeretünk segíteni másokon. Szomorú dolog, de ilyen az élet...

2013. nov. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"Senki sem nézhet le a beleegyezésed nélkül" - tartja a mondás.


Javaslom, írd le egy papírra, ragaszd fel a fürdőszobatükörre, és mindig, mikor szembesülsz vele, olvasgasd, majd változz. Kívánom, hogy megértsd, mit akar jelenteni.

2013. nov. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!