Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nincsenek rendes barátaim. Én...

Nincsenek rendes barátaim. Én rontottam el valamint?

Figyelt kérdés

Általánosban volt egy 5 fős baráti társaságom. Gyakran hívtam át őket hozzánk. Mindig úgy tűnt ,hogy jól érzik magukat,de ennek elennére engem ők Soha nem hívtak. Abból a társaságból különösképpen barátomnak tartottam egyet,aki gyakran hangoztatta, hogy neki én vagyok a legjobb barátja. 4. után eljöttem 8 osztályos gimibe. Ott szereztem pár havert, akik kellemessé teszik számomra a napokat,de egyik se akar semmit csinálni velem a sulin kívül. A régi barátaim nem keresnek. Én hívtam őket,de az 5-ből 2 válaszra se méltatatott a 3-kal találkozttam 4-szer (3év alatt) ,4. Megmondta,hogy nincs hozzám kedve és az 5. Akit a legjobb barátomnak hittem azt mondta,hogy hagyjam béken bameg.

A gimiből is hiába hívom a haverjaimat egyik se akar semmit csinálni. Ha valaki a társaságomban van nekem tényleg űgy tűnik,hogy jól érzi magát. Bennem van a hiba?


2013. nov. 1. 11:11
 1/8 anonim válasza:
Minek hívod őket b@meg?? Radírozz az életedben sokszor...nyiss új lapot.
2013. nov. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
A fogalmazásod stílusából ítélve eléggé uncsi karakter lehetsz, nem tudom hibáztatni őket.
2013. nov. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem benned van a hiba, akik nem akarnak veled egy társaságban lenni,te is mellõzd õket. Ahogyan az elsõ is irja, jó megfogalmazás.
2013. nov. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
95%
Attól függ hogy mit szeretnél velük csinálni. Közös részegedésre, meg "bulira" könnyű rávenni az embereket. A kreatív programokat viszont már csak nagyon kevesen szeretik. Az embereket nem érdekli semmi, nem lehet velük beszélgetni, vagy közösen alkotni. Szerencsére nekem van egy haveri köröm, akikkel el lehet menni kirándulni, bográcsozni, vagy összeülni beszélgetni az univerzum rejtelmeiről, viszont ilyen emberekből nincs sok. Az emberek 99%-a retardált, nem biztos, hogy veled van a gond.
2013. nov. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

4.-es adom nagyon :S manapság nehéz normális barátokat találni....engem is eddig sokan átcsesztek, most is ez van a legjobb barátnőmmel. már más barátai vannak, egész nyáron nem keresett, amikor én kerestem őt, akkor meg húzta a száját hogy nincs kedve... suliban kb. két szót szól hozzám, mert ott is mással van. amikor meglát engem, köszön, kész, ha egy másik barátját látja meg odaszalad hozzá, 'úristeen de rég nem láttalak' meg röhögnek a tegnap estéről, ilyenek..

szóval nem benned van a hiba..

2013. nov. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :)
2013. nov. 2. 09:07
 7/8 anonim ***** válasza:
Nyíregyhàzàn laksz?
2013. nov. 7. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ismerős helyzet. Minden barátom szarik a fejemre jelenleg. Ha én nem hívom őket, ők sem hívnak engem. Megígérik, hogy hívnak, de semmi. Egész nyáron egyedül ültem itthon, meg dolgoztam... Az emberek idióták, hát akkor rohadjon meg az összes nyomorék ribizli, akivel valaha jóban voltam. Aztán nyalják csak egymás valagát.

Kérdező, neked is ezt tanácsolom... Leszarom tabletta. Nincs más.

2013. nov. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!