Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti mit tennétek ebben a...

Ti mit tennétek ebben a helyzetben? Hagynátok elmenni?

Figyelt kérdés

A barátommal 1,5 évig voltunk együtt. Volt egy osztálytársa aki nagyon kedves,aranyos volt velem. Sokszor találkoztunk,jól elvoltunk és járni akart velem. Szakítottam a barátommal,de csak egy hétig tartott. A fiú csalódott bennem,de 2 hétre rá megint szakítottunk szintén egy hétre. Újra megbízott bennem,de megint visszamentem a barátomhoz,hogy miért nem tudom. 3 hete nem vagyok együtt a volt barátommal ,mert kezdek valamit érezni a másik fiú iránt. Bocsánatot kértem tőle szépen hosszan és nem írt rá semmit. 2 nap múlva (ma) is bocsánatot kértem és visszaírt,közölte,hogy hagyjam őt békén,soha többet nem akar látni és nem fog bennem megbízni,felejtsem el,mintha nem is létezne stb..

Akárhogy is bocsánatot kértem ez a reakciója rá pedig az utóbbi időben ő is nagyon megbántott,de nem kért bocsánatot.


Szeretném,ha újra jóba lehetnék vele.. Szerintetek van még esélyem? Ti mit tennétek a helyembe? Hagyjam elmenni és ne tegyek semmit? Aki kíváncsi a beszélgetésre annak privátba elküldöm,de nem lényeges szerintem.



2013. nov. 7. 19:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy hagyd-e elmenni? Ennek vége és nem tudsz rajta változtatni. Elszúrtad, nem bízik benned, megutált, kidobott-ne reménykedj semmiben.
2013. nov. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

átmész hozzá,egy nagykabátban,magassarkúban és bekopogsz.

ő kinyitja az ajtót,te szétnyitod a nagykabátot és alatta csak egy harisnya van rajtad,harisnyatartóval,meg egy csipkés melltartó,fekete színű.

aztán megkérdezed-beengedsz?

ne legyél már mulya!

2013. nov. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy nagyon elszúrtam és,hogy menthetetlen,de én bízok abban,hogy egyszer még lehetünk jóba,mert nekem nagyon hiányzik! 2. nem érzem magam k*rvának se r*bancnak,hogy a testemmel kérjek bocsánatot..
2013. nov. 8. 17:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!