Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak ha mondjuk 2...

Mit csináljak ha mondjuk 2 éve legjobb barátok vagyunk az egyik fiúval és ő többet akar de én nem?

Figyelt kérdés
nagyon régóta ismerem a fiút és mindig nagyon sokat beszélünk..néha órákat is elbeszélgettünk.. jó pár hónappal ezelőtt bevallotta hogy ő többet akar.. lesokkolódtam.. azt mondtam ,hogy a barátságunk nekem sokkal fontosabb.. de amióta meg mondtam neki ,hogy nem szeretném azóta már szinte nem is beszélünk .. vagy szóba jön h miért nem volt még esélye sem ( rosszul néz ki és egyéb) kérlek segítsetek mit csináljak..
2013. nov. 10. 14:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva...semmit...Ezek a dolgok igy mennek tönkre,mert általába a fiú részről mindig többet akarnak a barátságnál (ha csak nem bünronda a lány,vagy nincs kapcsolatban),és mikor bevallják ezt a dolgot a lánynak amiből az esetek 80%-ában elutasitás lessz,akkor ott már vége a "barátság"-nak,és persze hogy sose lessz olyan mint előtte,a fiúnak azért nem mert beleőrül abba hogy a lány sose lehet az övé ,igy aztán nem valami jó a sokáig beszélgetés stb...
2013. nov. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
szóval már semmi esély arra , hogy ugyanolyan barátok elgyünk ? és ezt én rontottam el?
2013. nov. 10. 14:54
 3/6 anonim ***** válasza:
Esélytelen amúgy,esetleg ha neki is lessz valakije,Nem te tehetsz róla,de attól az érzés benne marad,de ez a fiú-lány barátság amit nevezzünk inkább haverságnak,az esetek 90%-ban igy végződik,sajnos vagy nem sajnos az mindenki döntse el maga.
2013. nov. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nagyon sajnálom ,hogy emiatt lett vége a barátságunknak..:// de azzal meg őt bántottam volna meg ha csak sajnálatból jövök össze vele .. és ez számomra ésszerűtlen lett volna..
2013. nov. 10. 16:22
 5/6 anonim ***** válasza:
Utálom ezt a női logikát...
2013. nov. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Viszonylag régi kiírás, azóta van valami fejlemény?

Különben szerintem, ha tényleg jó barátok voltatok, akkor ki kell, hogy bírja ezt, csak idő kell, sok idő.

Én se nagyon hiszek a fiú-lány barátságok tartósságában, mert ha ennyire közel engedsz magadhoz egy srácot és bíztok egymásban... és másik nem tagja, akkor miért ne akarnátok többet? Jó persze nyilván, ha nem vonzódsz hozzá stb. akkor mindegy...

2013. dec. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!