Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy tudok az ilyen emberek...

Hogy tudok az ilyen emberek ellen védekezni? Nem bírom már tovább.

Figyelt kérdés

Azt kell tudni, hogy van 2 "barátom", akikkel pár éve egy koliszobában lakok. Jó darabig jó volt a kapcsolatom velük, de mostanra már nagyon megromlott. Lehet, hogya hiba bennem van, de én azt látom, hogy mióta egyetemre járunk, ők teljesen megváltoztak. Felkerültünk vidékről Pestre, aztán most úgy érzem, hogy nagyobb lett az arcuk. Kárörvendőek, kibeszélik az embereket, más kárának örülnek, ők maguk pedig sikeresek. De akkor miért kell más bajain jól szórakozni? Régen nem ilyenek voltak.


Velem szemben teljsen ellenségessé váltak. Mindennapos, kis semmi ügyekért megszólnak. Pl. ha reggel nem etszem rendbe az ágyam, akkor az a baj nekik. Ha rendbe teszem, akkor meg gúnyosan megkérdezik, hogy hogy lehet, hogy most megcsináltam. " Biztos más aludt itt és ő csinálta meg neki." Stb.



Tehát ilyen kis dolgokkal húznak. AZ elején még nem zavart, de most már ha csak rájuk nézek, attól rosszul érzem magam. Mit lehet tenni az ilyen emberekkel szemben? Hogy tudnám kivédeni a szurkálódásaikat? Már nincs kedvem visszamenni a koliba, inkább más emberekkel találkozok, vagy sétálok egy nagy kört, mint hogy visszamenjek.



20/f



2013. nov. 11. 15:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Erre csak egy megoldás van..


Fogsz egy kést és..

2013. nov. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha van rá lehetőség, akkor költözz át egy másik kolesszobába.
2013. nov. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én ilyenkor vagy koliszobát cseréltem vagy jelentkeztem másik koliba... egyébként hívd fel a koliba pár haverodat és oltsátok le a őket, csicskáztassátok őket, tegyetek fel nekik kínos keresztkérdéseket, röhögjétek ki őket..stb.
2013. nov. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!