Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nagyon elegem van már az...

Nagyon elegem van már az életemből. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
18 éves fiú vagyok, nem éltet már semmi, nincs semmi célom, és nem is akarom, hogy legyen. Felesleges az egész élet, de meghalni nincs erőm egyedül. Magányos vagyok, barátaim nincsenek. Van néhány haverom, de csak 1-2 emberrel tudok felhőtlenül beszélgetni... többiekkel, még ha nagyon akarok, akkor se megy... Pedig olyan jó lenne. Ha jól érzem magam, mindig sikerül valamivel megaláznom magam, aztán addig tartott a jó kedvem. Ha nem iskolában ülök, vagy gyakorlaton vagyok, akkor itthon ülök egész nap a gép előtt, néha olvasok, filmezek... Egyszer voltam szerelmes, több éve, azóta is ő az egyetlen ember, akit szerettem úgy, ahogy van. Egyre inkább azt érzem, hogy el kellene menni, elszökni innen, és megölni magam valamilyen módon. Próbáltam változtatni már nem egyszer, de nem megy. Fantáziálgatok, hogy el kellene szöknöm valakivel, valamerre, és új életet kezdünk, vagy befejezzük a mostanit. De társaság, ismeretség nélkül ez se fog sikerülni.
2013. okt. 5. 20:05
 1/10 anonim ***** válasza:
pszichológus
2013. okt. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Egyszer kipróbálhatnád, hogy egyedül elmész szórakozni. :) Ha egyedül vagy, úgy viselkedsz, ahogy akarsz. Magadra húzhatsz egy álarcot, felhőtlenül ismerkedhetsz emberekkel.

Ha ez nem érdekel, akkor találj valami hobbit? Kezdj sportolni valamit, vagy ha a sport nem érdekel, akkor bármi mást, mondjuk rajztanfolyam, nyelvtanfolyam, bármi. Ott is ismerkedhetsz emberekkel.

Változtathatsz ezen az állapoton, nagyon könnyen jobbá teheted az életed! Minden csakis rajtad múlik.

2013. okt. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
a "Magadra húzhatsz egy álarcot" nem SZÓ szerint értettem.... :d
2013. okt. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 gömbicica ***** válasza:

Ez az internet amilyen jó, olyan rossz is!!!!

Természet, sport, kevesebb számitógép.

Család?

18 évesen nem éltet semmi? huh!! Nemá!!! felesleges az élet? magányos vagy?

Tudod minél többet mantrázik az ember valamit, annál inkább meg is történnek dolgok. HIszed, nem hiszed, akkor is igy van.

Feküdj le ugy, hogy elmész tusolni, és ezeket a nem éppen jó gondolatokat képzeld el, hogy lemossa a viz, és helyette tiszta gondolatokkal leszel csak teli :-)

MÜKÖDIK!!!!

Aztán mikor lefekszel, feküdj le pozitiv érzésekkel, gondolatokkal, hogy a holnapi napod nagyszerü lesz :-)

Reggel felkelve gondolja arra, hogy nem leszel magányos, és szeretetre méltó emberke vagy. Az utcán mosolyogj rá az emberekre, a boltban az eladóra, a buszon a sofőrre......

Fogsz Te még szeretni, és a boldogság sem fog elkerülni hidd el!!!! És nem kell társaságodnak lenni. Persze ha vannak barátok az nem hátrány. De csak olyanok, akik előbbre viszik az életedet. A többieket felejtsd el.


A tusolós módszer müködik!!! Ha kicsit is van hited, köszönd meg a napod, és szeretettel kérd az égiektől, hogy segitsenek Neked, hogy holnap mosolygós vidám napod legyen!

üdv. Edit.

2013. okt. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Kezdésnek értelmetlen bármin is változtatnod, ha nem érzed magadban az akaratot. Ha nincs kedved semmihez, akkor inkább bele se kezdj, mert úgyis el fogsz bukni benne. Először fejben kell megoldanod a problémádat, motivációt kell találnod, olyan ami hónapokon és éveken át kitart és vezérli a tetteidet. Sok mindent meg lehet változtatni rövid idő alatt, de a gondolkodásmódodat nem. Egy ilyen depresszióból nem két napa kiút. Ha nem tudsz motivációt találni, akkor egyedül nem fogsz tudni kilábalni ebből, örökre a gödör alján maradsz, akkor külső segítséget kell kérned, például pszihológusét. Ha nem vagy gyógyíthatatlan beteg, akkor az életben csak a hozzáállásoddal van gondod, amit meg lehet változtatni, de csak akkor, ha komolyan akarod.
2013. okt. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hagyd ott, és kezdj máshol másikat.
2013. okt. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nos ha magától nem megy,akkor 1 Pszihológus pláne nemtud vele mit kezdeni...vagy megnyitja az utat felé ,azt hiszed? Esetleg,elküldi pszihiáterhez,aki gyógszerekkel fogja tömni,aztán az út meginkább befelé nyílik előtte,gondolom nem is kérdés,hogy a gyógyszeres kezelés a drogfüggőséghez vezet,vagy a teljes összeroppanáshoz.Annyi mindenképpen igaz ,hogy Motivicáió ,és Önemgvalósítás kell,amiért nem úgy tartja számon az életet,hogy telejsen értelmetlen.
2013. okt. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ismerős az érzés, én is nagyon sokszor vagyok mélyponton. (most is pl.) A régi barátaim elhagytak, a mostani 1-2 barát tartja bennem csak a lelket. Gyakran úgy érzem senkinek nem vagyok fontos, csak vagyok a világban. DE! mondom tapasztalatból nekem az egyetem a húzóerő, meg a család. Az öngyilkosság is megfordult a fejemben, de nagyon gyorsan ki is vertem a fejemből. Kiútnak kell lenni!!! Idén kezdtem el sportolni, és jobb kedvem lesz tőle, nem vicc! Járj el futni, kondiba stb. ezek nem kerülnek sokba, és könnyen lehet beszélni emberekkel. Buliban nem ajánlom az ismerkedést, nekem az nem jön be, komoly kapcsolatok nem ott szövődnek.

Ha elszöknél nem lenne jobb, csak messzebb lennél otthonról, a gondok megmaradnak. Ezt az agyadban kell eldöntened, h változtatsz.

rem. segítettem 21/F

2013. okt. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
50%
Ne szökj el! Ezt az egyet soha ne csináld! Munkát adsz egy csomó olyan embernek, akinek semmi köze nincs a nyomorodhoz!
2013. okt. 6. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonlóan telnek a napjaim, kivéve, hogy én nagyon élvezem a magányt. :D 22f
2013. okt. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!