Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van igaz "barátság extrákkal"?...

Van igaz "barátság extrákkal"? Úgy értem, nagyon jó barátok, de lefekszenek egymással, és jó időket töltenek együtt, de mindezt érzelmek nélkül?

Figyelt kérdés

mi így voltunk...és én valóban a legjobb barátomnak tekintem. Csak a véleményetekre lennék kíváncsi

19/l


2013. szept. 11. 14:42
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen,van,ahogy te is tapasztaltad,bár ritka hogy egyik fél sem akar idővel többet..nekem két ilyen "barátságom" volt. /F
2013. szept. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszi a választ..

Igazából rákérdett a fiú, hogy eltudnám-e vele képzelni a szerelmet, meg hogy a barátnője legyek.

S valójában eltudnám, de csak évek múlva, egyetem után.


Neked mindkettő érzelmek,szerelem nélküliek voltak?

2013. szept. 11. 15:05
 3/10 anonim ***** válasza:

Szerintem pedig nincs. Egy ideig működhet, de előbb-utóbb az egyik fél párra lel. Onnan pedig (jó esetben) az extrák kiesnek a barátságból. És jó esetben az ilyen barátság is megszakad, hiszen nem hazudhat az ember a párjának, hogy "ő csak egy jó barát".

Az igaz barátság pedig sokáig tart.


Persze 19 évesen, amikor még nem akarsz komoly kapcsolatot, úgy élsz, ahogy akarsz. De ez nem barátság.

2013. szept. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a te válaszod is, de nem értek egyet vele. Tényleg barátságnak tartom, évek óta mindig kiálltunk egymás mellett, jóban-rosszban együtt voltunk, és ezen a nyáron melegedtünk picit össze. De költözöm egyetemi városba, 200 km lesz köztünk, szóval ennyi volt, de ugyanúgy barátomnak tekintem :)
2013. szept. 11. 15:14
 5/10 anonim ***** válasza:

Nekem egyszer volt ilyen kapcsolatom, működött. Persze nem minden érzelem nélkül, hiszen barátként szerettem, és felnéztem rá. Nagyon szerettem vele beszélgetni és a szexben is jól klappoltunk. De egyikünk sem tudta volna hosszú távon elképzelni a jövőjét a másikkal, és abban az időben mindketten eléggé nyughatatlanok voltunk.

14 éve volt, a mai napig tartjuk a kapcsolatot, de szex nélkül. Igaz, nem sűrűn, de évente 2-3 alkalommal találkozunk.

2013. szept. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Bár most elgondolkodtam...a barátom tett fel pár érdekes kérdésta minap...fiatal, és tapasztalatlan vagyok még eléggé, de szeretném, hogy megmaradjon barátnak :)
2013. szept. 11. 15:19
 7/10 A kérdező kommentje:
Na valahogy így szeretném én is, hogy tartsuk mindig is a kapcsolatot. Bár eltudnám képzelni vele..nem filozofálok :D köszi a válaszokat!
2013. szept. 11. 15:21
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem még a suliból van egy fiú barátom, akivel hasonló volt, de csóknál több sose történt és az is csak részegen. Nem érzünk és nem éreztünk egymás iránt semmit, mind a ketten olyan fajta emberek vagyunk, hogy piásan " megnő a libidónk" és, hogy ne legyen semmi gáz, inkább egymáson éltük ki ilyenkor ezeket a dolgokat. Persze amikor lett pasim, megszakítottuk ezt a hagyományt.. lehet ilyen kapcsolat is, csak az " extra" kevés estben marad állandó dolog.
2013. szept. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#2 Az egyik lány egy idő után többet szeretett volna. Az én részemről kedveltem őket,fontosak voltak nekem,élveztem a társaságukat,de valahogy több nem alakult ki bennem irántuk. Mazochista vagyok biztos,de mindig csak olyan nőkbe szerettem bele aki után szenvedni kellett :D
2013. szept. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! :)
2013. szept. 11. 16:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!