Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan állítsam le a barátnőme...

Hogyan állítsam le a barátnőmet arról hogy minden pasiba akit meglát halálosan szerelmes legyen?

Figyelt kérdés

Komolyan még a buszon vele szembe ülő srácba is szerelmes tud lenni. És nem túlzok amikor azt mondom, szerelmes, mert teljesen belehabarodik emberekbe, rajong értük, és csak rajtuk tud gondolkodni, elkezdi tervezgetni a közös jövőjüket ilyesmi... Úgy, hogy közben semmit sem tud a srácokról.

Már nem tudok vele mit csinálni. Rakjak rá szájkosarat, vagy mi?


2013. nov. 12. 22:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Keress neki 1 barátot, akkor hátha csak vele fog foglalkozni.
2013. nov. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Jaj, hány éves a lány? Nekem is volt néhány barátnőmnek ilyen korszaka, de hálistennek összejöttek valakivel pont mielőtt még nagyon megkattantak volna. Az a baj, hogy ez egy ilyen bezsongott állapot, ilyenkor, mint aki el van varázsolva nem képesek normálisan gondolkodni. Esetleg mondd neki, hogy valakivel jöjjön össze, mert meg fog bolondulni, ne csak álmodozzon már minden jöttmentről.
2013. nov. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát furcsa dolog ez. Bár én így még nem voltam, most mégis kb. havonta másik fiút nézegetek a folyosón... Régen a barátnőim csinálták ezt, én meg ki voltam akadva, hogy hogy lehet ez... miért kell, egyáltalán miért tudnak mindig más fiút nézni? Szerelmes voltam egy fiúba, persze nem jött vele össze semmi, meg is bántott, és most azt hiszem nem találom a helyem.
2013. nov. 13. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Nem igazán értem, ez téged miért is zavar... Kamaszodik, túltengnek benne a hormonok, ilyenkor ez teljesen normális. Nekem is van egy ilyen barátnőm, de... aranyos, szerintem legalábbis. :)) Meg vicces is egy kicsit... Istenem, hát most na... Csak egy tini. :) Ne foglalkozz vele, majd kinövi. :3 Én is ilyen vagyok amúgy. Minden velem szembe jövő, velem egy idős, kb. helyesnek mondható hím bejön és tetszik, csak ennek én ugye nem adok akkora hangot, mint a barátnőm. Szerintem hagyd, nevessetek ezen, szórakozzatok... :DDD Ez egy ilyen kor. :)))

2013. nov. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

4. - szórakoz(t)unk rajta, egy ideig még az elején, viszont hosszútávon ez nem valami egészséges. mert nem csak bejön neki, hanem ahogy leírtam, konkrétan megszállottan rajong értük, aztán hatalmasat csalódik és teljesen depressziós lesz, ha pofára esik (vagy ha egyáltalán chatel a fiúval és úgy gondolja hogy az nem írt neki elég smiley-t.)

és nem mondanám hogy zavar, egyszerűen csak nem jó végignézni, ahogy a legjobb barátnőd tönkreteszi magát.

2013. nov. 14. 20:29
 6/6 anonim ***** válasza:

#4 vagyok. És megpróbáltál már beszélni vele? :)

Mondd el neki, hogy aggódsz érte, hogy picit vigyázzon magára... de hidd el, erről nem ő tehet. Egyszerűen csak ilyen. Majd kinövi.^^ Egyik barátnőm is ilyen volt. Azóta megkomolyodott és már nyoma sincs az egykori "rajongásainak". Hagyd, hadd tombolja ki magát, hadd kövessen el rengeteg hibát, amiből tanul és majd szép lassan ő is rá fog jönni, hogy is mennek a dolgok... Csak ki kell tapasztalnia mindent, mert még nem érti. :) Kis éretlen és picit komolytalan is, de ez nem baj... Te pedig légy ott mellette, támogasd és próbáld meg néha észhez téríteni. :))) De tényleg, majd kinövi... Sok mindent nem igazán lehet vele kezdeni. :DD

Elhiszem, hogy aggódsz érte és hogy egy picit ijesztőnek tűnik a helyzet, főleg ha előtted omlik össze egy olyan ember, akit szeretsz... Én sem tolerálnám a viselkedését, de ő ilyen. A depresszív hajlam és a fanatikusság keresztezésekor keletkeznek a legnagyobb problémák, tudom. :D Szerintem az lenne a legjobb, ha beszélnél vele és megpróbálnád feltűnés nélkül elterelni a figyelmét a fiúkról. :) Szervezhetnétek több közös programot. Olyan programokat, ahol leköti az agyát az ember. Pl. Menjetek el sportolni valamit, vagy járjatok zumbára vagy ilyenek. Ahol sokat nevethettek, tipikus csajos program, de a fiúk nem igazán jönnek képbe.

Persze ez csak az én véleményem... Minden esetre, sok sikert és kitartást!:D

2013. nov. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!