Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Véget ért a barátságunk már...

Véget ért a barátságunk már réges régen, miért nem tudta ezt felfogni?

Figyelt kérdés
Kb. 3 éve ismerem. De az utóbbi egy évben szörnyű volt ez a barátság. Már az elején közöltem vele, hogy csak barátság, több nem. Nekem voltak is kapcsolataim. Mindent megbeszéltünk egymással. Kivéve azt, hogy ő kikkel ismerkedik, mit csinál stb... ez engem zavart, hiszen a barátok mindent megbeszélnek. Már olyat csinált, hogy bele kötött, leinfozta azokat a fiúkat, akikkel ismerkedtem. Rákérdezett egy fiúra, hogy ő kicsoda. Mondtam neki, semmi köze hozzá. Megkért, hogy töröljem fb-n az ismerőseimet. Kb. 3 hónapja közöltem vele, többet nem tartom fent a barátságot vele. Sírni kezdett, de bele törődött.Másnap újra felkeresett. Próbáltam szépen lassan megszakítani az egészet, de mindig felkeresett vmivel, és egy mobilos alkalmazással szívecskéket, képeket küldött magáról. Meg hogy imád stb... Ezért már szóltam is neki, mert zavart. Valamelyik nap már végleg elegem lett belőle. Felhívtam, elmondtam neki, de ő csak röhögött és ezt mondta: " Hahaha, szeretem, mikor így felhúzod magam". Egy mobilos csetes alkalmazáson írtam neki, hogy hagyjon békén végleg!. Ő erre írta, hogy randira megy szurkoljak. Kb fél napig ez ment, nem értette meg, hogy hagyjon békén. És a végén meg kellett kérnem egy kívülállót, hogy avatkozzon be. Aki felhívta és megkérte, hogy ne zaklasson. Hol követtem el a hibát, hogy eddig fajult a helyzet? Miért tekintett a tulajdonának? Miért nem volt képes felfogni, hogy én nem akarom ezt a barátságot folytatni, mert már tőle voltam ki idegileg, és most is kell pár hét mire helyre jövök.
2013. nov. 16. 08:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

talán ő másképp látja a barátságot mint te

nem kell mindig mindenről beszámolni egymásnak,ezek a felektől függ hogy ki mit mond el és nem várhatod el,hogy elmondja ha nem akarja,mert akkor már te kéred számon


ha ő meg randira ment akkor miért nem szurkoltál neki?


miért idegesített annyira?

2013. nov. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

én pl olyan személy vagyok,hogy ha valaki kér segítséget akkor segítek és ha megismerem az illetőt akkor már a barátomnak tekintem,de mivel barát ezért elvárom,hogy ő is viszont segítsen


én sem mondok el mindent a barátaimnak,de amikor van valami akkor azzal beszélem meg akiben a leginkább megbízom


jó az ha van valaki akivel néha meg tudod beszélni a dolgokat:)

2013. nov. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:

jobban szeret mint barátot az látszik,de az hogy randizgat,akkor már túl van rajtad

de ahogy levettem téged nem igazán érdekelt,hogy randira megy

most ki milyen nemű?mert az kimaradt

2013. nov. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
tényleg most mi a bajod vele?
2013. nov. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:

szerintem a kérdező megunta a gyereket:D

megint az fb :D nagyon fiatalok lehettek,főleg ha külső segítség kellett hogy lerázd


majd ha felnőttetek akkor már másképp fogjátok kezelni a barátságot

2013. nov. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

nalam aki a baratom az mindig az marad

annyi a bajod h nem tudtal mindenrol amit csinal?

mert akkor te feltekeny vagy:-)

ahogy leirtad ugy tunik mintha szakitottal volna vele

hany evesek vagytok?

2013. nov. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

csak részedről van vége a barátságnak

tényleg úg ír mintha szakítás lenne :D


ha igazi barátok vagytok akkor nem lesz vége

2013. nov. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Az barátság, mikor megvárat? Mikor nem érdekli az amit mondok? És dühöng? Vagy éppen élvezi azt, hogy felbosszant? Azért nem szurkoltam neki, mert én ezt a barátságot már lezártam. Három hónappal korábban is szóltam neki. Had ne másoljam be azt a beszélgetést. A mail fiókomban turkált, és utána nézett kivel ismerkedek, amihez már régen nem volt semmi köze, ezen kiborultam és befejeztem örökre. De azért jó tudni, hogy ide is kb. 4 kommentet írtál. Tényleg beteg vagy, ne haragudj. Gondolom az is normális, hogy a gyík összes kérdését átnézte miattam. Ja, hogy randizik és túl van rajtam? Mindig akkor randizott, mikor én össze jöttem valakivel. Meg az is normális, hogy nehéz a felfogása. Az fb-mhez semmi köze. De azért költözzek oda hozzá stb... Töröljem az ismerőseimet. Stb... egy barát sose kér ilyet a másiktól. Hetente kb.1szer használom az fb-t.
2013. nov. 16. 19:01
 9/11 A kérdező kommentje:
Gondolom az is normális, hogy felhívott, mert látott egy kérdést, és biztos én voltam. Na, szóval, és ne legyek ideges... Miközben még vádolgatott is... Kutakodott utánam...
2013. nov. 16. 19:06
 10/11 A kérdező kommentje:
engem nem érdekelt, miért lennék féltékeny? ő kérdezte mindig azokat a dolgokat, nem én.
2013. nov. 16. 19:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!