Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet még a barátságunk olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet még a barátságunk olyan mint régen? Vagy inkább hagyjam a csudába?

Figyelt kérdés

2 és fél éve ismertem meg egy srácot.2 évig a legjobb barátom volt.Igaz megesett,hogy néha össze kaptunk totál hülyeségeken,de rá ha hajnalok hajnalán is számíthattam.Ha el voltam keseredve ő vigasztalt.Volt hogy órákat lógtunk telefonon,és beszélgettünk.Aztán jó féléve minden megváltozott.Megismert egy csajt aki tegyük hozzá alapból nem is hozzá való volt.S teljesen kifordult magából.Pedig sosem mondtam neki,h nem hozzá való a csaj,sőt a csaj ellen se beszéltem soha.Még is én lettem a szemében a rossz.Le qrvázott,elküldött melegebb éghajlatra mert,hogy én nem örülök vele.Nagyon fájt ez nekem hónapokig.Sokat sírtam,mert hiányzott a legjobb barátom.2 hónapja végre sikerült össze szednem magam,erre ma rám írt mint ha mi sem történt volna.Bocsánatot kért,és belátta h ő volt a hülye.Egy csomó fájó seb szakadt ezzel fel bennem,mert minden közös ismerősünknek szidott ha kellet ha nem.Nem is értem,mit akarhat.Azt se tudom meg e tudok még neki bocsájtani valaha azokért amiket rám mondott ok nélkül.Hisz mindig kiálltam érte,stb.Most is sírok ahogy ezeket leírom.Az egyik felem bízik abban,hogy vissza kapja a régi barátját,a másik felem meg retteg attól,mi lesz ha megint átkapcsol neki.

Ti mit tennétek a helyemben?


2011. dec. 5. 00:18
 1/4 anonim ***** válasza:

hát igen vannak olyanok akiket megváltoztat egy kapcsolat

lesz*rja a barátait


minden esetre találkozzatok beszéljétek meg személyesen ezt

2011. dec. 5. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát nézd. Barátnak megbocsát az ember dolgokat. De te tudod, hogy nálad ez belefér e.

Nekem is volt ilyen félbeszakadt barátságom. Sosem lett már ugyanaz. Pedig én próbálkoztam... :S

2011. dec. 5. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mondd meg neki, hogy ez egyszer megbocsájtasz, de az első szemétségre repül, és a képét se akarod látni utána.

Szegénykém... :(

2011. dec. 5. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sok mindent megbocsájtottam neki az elmúlt 2 és fél év alatt.De most még is rettegek,mi van ha 1 hét múlva megint bezsong?Édes istenem ma mikor rám írt azzal jött,hogy mi 2-en vagyunk egy egész.Mert én tudom őt kezelni,és megértem minden hülyeségét mint barát.Annyira féllek,hogy megint fájni fog ha oda a barátságunk
2011. dec. 5. 00:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!