Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan legyen olyan a barátság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyen olyan a barátságunk mint régen?

Figyelt kérdés
Van egy nagyon jó fiú barátom, akire először nem is néztem úgy..de ez idővel átalakult, megkedveltem, vártam, hogy újra bezsélhessünk. Elmondtam ezt neki, mert így nem akartam folytatni a barátságot, mivel van barátom, és nem akarom bonyolítani a helyzetem.. ő elfogadta ezt, de mégse tudunk megválni egymástól, bár már ritkábban beszélünk, mint eddig.. hogyan folythatnám el az érzéseim? Vagy kerüljem őt? 20/L
2010. jún. 14. 21:14
 1/5 anonim válasza:

háát mond meg neki h szeretnél vele olyan barátságban lenni mint régen és h tudod h nem lesz olyana mint azelőtt de megpróbálhatnátok... ilyen egszerű

szerintem ne kerüld ha ujóbl barátja akarsz lenni:)

és megpróbáljátok de ugyse lesz már olyan mint rég hiddelnekem ..

2010. jún. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De félek, hogy igy nem múlnak el az érzéseim iránta, csak mégjobban megkedvelem... és ez biztos neki is kellemetlen helyzet. :S
2010. jún. 14. 21:46
 3/5 anonim válasza:
de ha megint megkedveled akkor se szabad kimutatni tegyél úugy mint barátok és ha sokat hülyültök el fogod felejteni hiddel és ujból csak jó barik lesztek 15/l
2010. jún. 16. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
am az első vltam
2010. jún. 16. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
semmi nem lesz olyan mint rég!én is voltam ilyen helyzetbe...beleszerettem,próbáltam titkolni,vártam hogy vele legyek stb...mondjuk mi kavartunk is az elején...neki barátnője lett,szerelmes lett belé,és onnantól nem beszélünk...próbáltam közeledni felé,de nem ment,féltékeny vagyok a csajra,elakartam neki mondani hogy mit érzek iránta,de már késő volt...észre sem vesz...=(nagyon rossz de tudom hogy ez igy jó=(
2010. jún. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!