Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nektek sincs barátotok/barátnő...

Nektek sincs barátotok/barátnőtök?

Figyelt kérdés
40-es családanya vagyok és még nincs és nem is volt soha barátnőm. Ismerőseim vannak akikkel az utcán szia-szia és ennyi. Sajnos elég zárkózott vagyok de aki közel kerül hozzá m afelé mindig nyitott vagyok. Komárom-Esztergom megyei vagyok. Esetleg valaki hasonló szituban van szívesen meghallgatom és leveleznék is vele.
2013. nov. 16. 11:12
 1/4 anonim ***** válasza:
nekem is hasonló problémáim vannak, csak én 20 éves vagyok
2013. nov. 16. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem volt hogy volt barátnőm, de inkább fiúkkal jöttem ki mindig sokkal jobban.
2013. nov. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nincs sok, de akik vannak, azok igaz barátok. Úgy gondolom, ebben igazán nem a mennyiség, hanem a minőség a lényeg.
2013. nov. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem gyerekkoromban voltak "baratnöim", de igy utolag inkabb az en alkalmazkodasom tartotta össze a baratsagokat, ök sztem kevesebbet adtak bele. (Söt voltak "ronda" dolgok, lenyuljuk a masik fiujat es hasonlok, tehat akikröl igy derült ki, valojaban mennyire voltam fontos.) Ugy vettem eszre, h az iskolabol vagy gyerekkori lakhelyröl valo baratsagok tartosabbak mindenkinel. Talan, mert az akkori enünk meghatarozza az igazi jellemünket, az övüket is, es ez egy közös pont, ami miatt mindig is közelebb maradunk egymashoz a "lelkünk melyen"?

Ferjhezmenes utan a korabbi lakohelyemtöl tavol vagyok, es itt mar nincsenek a gyerekkorihoz hasonlo barataim, es masokon is ezt latom. Akik ebben a varosban nöttek fel, latszik, h teljesen mashogy erzik magukat a közössegben betöltött szerepükben, nekik meg "keznel van" a gyerekkori barat is neha... Legtöbben sztem a gyerekeink baratainak a szüleivel vagyunk ugymond "baratsagban", de azert erezzük, hogy nekünk a masik, nembaratgyerek anyukaja jobban barat lenne, de ö szinten a gyereke baratjanak anyukajara fordit idöt. En sztem nyitottabb vagyok egyebkent, ha pl. kell, kezdemenyezek. Legalabbis kisgyerekekkel ez idöben is megvalosithatatlan, h meg masokkal is "baratkozzam"-

2013. dec. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!