Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egy baratnom nagyon elvan...

Egy baratnom nagyon elvan szalva magatol. Hogyan valtoztassam vissza?!?!?

Figyelt kérdés
Evek ota baratnok vagyunk, regebben nagyon csendes visszahuzodo volt de az utobbi idoben nagyon elvan szalva magatol es engem is elhanyagol mit kene tegyek hogy vegyen vissza magabol, mert kezd az agyamra menni.

2013. nov. 16. 18:18
 1/10 anonim ***** válasza:
Írj neki a facebookon.
2013. nov. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
irtam neki, az volt a valasz " nekem semmi bajom nincs veled " es ennyi volt a magyarazat
2013. nov. 16. 18:29
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
LOL csak viccből írtam, mert manapság mindenki gyáva személyesen megbeszélni dolgokat XD
2013. nov. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
meg az elott beszeltem vele facen, mielott irtad volna :)
2013. nov. 16. 18:37
 5/10 anonim ***** válasza:
Gondoltam. Épp erről beszélek!
2013. nov. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
tobbszor is beszeltem vele szemelyesen de allandoan aval jott, hogy semmi meg semmi ....... kezzd az agyamra menni .
2013. nov. 16. 18:42
 7/10 anonim ***** válasza:

"Hogyan valtoztassam vissza?"


Hókusz-pókusz, dili mókusz...

2013. nov. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
El van szállva?? És akkor visszaváltoztatást nem tudsz varázsolni neki? Csak a repülés képességét? :S
2013. nov. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Leírnám az esetemet.

Nekem is van egy jóbarátom, régen még mindig csöndben volt, csak velem beszélgetett, szóval érted. És egyszer csak neki is megjött a nagy szája, nagyképű és bunkó lett. Amikor kérdeztem tőle hogy most miért csinálja ezt, akkor azt mondta hogy semmi, fogadjam el így. Abban a beszélgetésben addig magyaráztam neki, amíg el nem mondta, hogy miért is csinálja ezt. Nos, így lett újra a régi, aki mindig csöndben van, és így a jó.

Szóval ha azt mondja hogy semmi, akkor kezdj el beszélgetni vele, hozz fel olyan témákat, amivel talán közelebb jutsz a megoldáshoz. Csak próbáld ki, ha jól tudsz beszélni, be fog válni a módszer.

19/F

2013. nov. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Próbálj beszélni vele.elmondani neki mit gondolsz.kérd meg hogy változzon,vagy másképp nem tudsz többé barátként tekinteni rá.és ha ezek után sem sikerül jobbnak lenni-e ,akkor gondold át megéri neked vele lenni.jól érzed vele magad ,vagy már nem stb.mondjuk én úgy vagyok vele hogy vagy elfogadom,úgy ahogy van,de megváltoztatni soha.ő alakítja az életét.élje úgy ahogy neki tetszik/megfelel
2013. nov. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!