Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nemrég tudtam meg h a barátnom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemrég tudtam meg h a barátnom igaz ritkán de felpofozta az exét nemis egyszer. Az én exeim ilyet nemcsináltak, de nemvagyok az a típus aki ilyet elis turne, az sem vagyok aki uti lányokat, de félek h visszaadnám. Szerintetek mitévo legyek?

Figyelt kérdés
2013. nov. 13. 11:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Huha nehéz ügy. Én nem lennék együtt olyan férfival aki már képes volt megütni egy nőt. Számomra ö ott szünne meg férfinak lenni. De én nagyon ellenzem a acsaládon belüli eröszakot. viszont sajnos sok nö ezt eltüri és azt hiszik ez hozzá tartozik. esteleg ök is ezt látták gyerekkorukban stb. Én nem tudnék együtt maradni vele az biztos. de mindneki más.
2013. nov. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem mérvadó.
2013. nov. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Én fiu vagyok,a barátnom volt az aki utotte az exeit.
2013. nov. 13. 11:44
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem jelenti azt, hogy téged is meg fog ütni, de nem árt odafigyelni.
2013. nov. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
ja, hát akkor sok közöd nincs hozzá.
2013. nov. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Szerintem kérdezz rá a lánynál, mert ott elég súlyos dolgoknak kell lennie, hogy egy nő egyetlen férfire is kezet emeljen és több mint valószínű, hogy a faszi provokálta vagy ütötte meg előszőr a lányt.
2013. nov. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Ha egy hisztis I°icsa, aki minden hülyeségen felkapja a vizet és képes nekirontani a másiknak, akkor nekem nem érné meg a vesződséget. Persze jó lenne tudni, hogy miért pofozta fel az exbarátját.


Te meg ha ilyen történik, ne add vissza! Ha kell, inkább szóban vágj vissza, de fizikálisan sose!

2013. nov. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Várd meg mi sül ki belőle. Nem biztos, hogyveled is így fog viselkedni. Azért jobb, ha számítasz rá. Ha készülsz rá, akkor kisebb az esélye, hogy visszakézből adsz neki egyet, mint akkor, ha teljesen váratlanul ér.

Amúgy meg mond meg neki nyugodtan, hogy neked ez nagyon nem jön be.

Nálunk is ilyesmi volt a helyzet. Ha úgy istenigazából bepöccenek... Csak egyetlen alkalom volt, de egyben az utolsó is. Mióta rájöttem, hogy bármit lehet, csak ütni nem ér, nem teszem.

(Amúgy nem, nem képelt fel viszonzásként, de egyértelmű volt, hogy rosszul tolerálja…)

27/N

2013. nov. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Attól, mert volt olyan exe, akit megvert, még nem jelenti azt, hogy téged is meg fog.

Eltűrni meg nem kell, de visszaadni sem.

2013. nov. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nekem is volt olyan csajom, aki néha lekevert nekem pofont, vagy ha piacon nem túl szép zöldséget, vagy gyümölcsöt vettem azt szó szerint a fejemhez vágta. De ezt teljesen kontrollálta, mert fel sem merült bennem az hogy mondjuk üveget is hozzám vágna. Még ki is fejtette hogy tök normálisnak érzi magát, mert mindig kiadja a feszültséget.


Nekem helyre tette az egómat ilyenkor az, hogy szexben lehetett keményebben tolni (igényelte is), pofon után jellemzően azt mondtam neki, hogy ezért keményen meg lesz dugva.

2013. nov. 13. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!