Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért ilyenek velem? Barátkozz...

Miért ilyenek velem? Barátkozzak velük?

Figyelt kérdés

Hát soha nem voltak igaz barátaim!Talán azért mert másabb vagyok,és nem tucat lány aki adja a nemlétező észt!Már 6.-os korom óta barátkozok azokkal a lányokkal és nagyon unom hogy mindig bántanak a megjegyzéseikkel!Őket amúgy az osztály furának tartja de engem is csak nem tudom eldönteni hogy miért ?!:(( Az egyil lány akivel jóban vagyok mindig goromba és felemeli velem szemben a hangját olyan ridegen ez szarul esik mert én nem bánok vele így!Alábecsül én mondom neki hogy mit szeretnék véghezvinni ő meg erre:Jaj mit akarsz nem fog menni te semmit sem csinálsz meg :@ A másik "barátnőm" mindenen röhög még azon is amin egy épp elmélyű ember nem nevetne!Sokszor összevesztem vele de mindig kibékülünk... nem szeretnék de valahogy mégis! :(( A legnagyobb gond hogy mindig leégetnek a viselkedésükkel!


Velem van a gond ? vagy velük már nem is tudom :SS

Szerintetek ? :)

L\14



2013. nov. 17. 11:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ezek nem a barátnőid.
2013. nov. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A leirtak alapján, biztos, hogy nem veled van a gond. A "barátnőid" lekicsinylően, lenézően bánnak veled.


Szerintem ne barátkozz az ilyenekkel sokat. Ha közelednek feléd, ne utasitsd el őket, beszélgess velük, de ne legyél annyira jóba velük, hogy ha ellened fordulnak, ez fájjon.


Barátkozzál másokkal is.

2013. nov. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Nekem is hasonló problémám van, de nem pont ilyen. Én is azt tudom, ajánlani, hogy keress más barátokat is. Nem veled van a baj, ez biztos. Nekem pl van egy legjobb barátom, vele szoktam lenni. Most a rendesebb fiúkkal próbálok kijönni.

De ne fordulj szembe ezekkel a lányokkal, mert még megváltozhatnak! Személyes tapasztalat. Sok sikert. :)

2013. nov. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!:) Amugy nem hiszem hogy lenne aki barátkozna velem....
2013. nov. 17. 13:51
 5/8 anonim ***** válasza:

"Amugy nem hiszem hogy lenne aki barátkozna velem...."


Kishitű vagy...

2013. nov. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
lehetséges ;)
2013. nov. 17. 14:50
 7/8 anonim válasza:
hagyd őket a fenébe! Ne hamarkodd el találni fogsz magadnak egy igazi barátot:) Sok sikert kivánok :)
2013. nov. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2013. nov. 19. 13:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!